Masz już dość ciężkiego szorowania kranu i kabiny prysznicowej z kamiennego osadu? Znudziło Ci się odkamieniać bez przerwy czajnik? A może zastanawiasz się czemu pranie nigdy nie pachnie mimo stosowania dużej ilości proszków i płynów? Odpowiedź jest jedna – koniec z twardą wodą! Prawdziwej rewolucji dokonasz z dobrze dobranym zmiękczaczem wody. Może zdecydujesz się na nowość od polskiej marki Ecoperla?

Czas skończyć z twardą wodą!

Regularne korzystanie z wody o wysokim stopniu twardości to zwiastun licznych problemów w całym gospodarstwie domowym. To szereg kłopotów technicznych związanych z instalacjami. Przy twardej wodzie osad w wewnętrznej części rur narasta bardzo szybko. Przez to spada wydajność całej instalacji, zmniejsza się przepływ. Z czasem światło rur może całkowicie zaniknąć, doprowadzając do awarii. To także problemy związane z większymi wydatkami, znacznym zużyciem detergentów, kłopoty ze skórą i włosami, które stają się przesuszone, awariami domowego AGD, nieestetycznym wyglądem dań i napojów przygotowywanych na jej bazie. Najlepszy ratunek? Dopasowany do potrzeb zmiękczacz wody!

Szeroki wybór zmiękczaczy wody na rynku

W sklepach internetowych oraz stacjonarnych z branży uzdatniania wody znajdziemy wiele propozycji profesjonalnych urządzeń. Jednym z najpopularniejszych wyborów są zmiękczacze wody, więc nie ma się co dziwić, że ich gama jest największa. Różni producenci, różne rodzaje, różne funkcje i wymiary sprawiają, że każdy ma szansę znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

Ponadto warto śledzić pojawiające się nowości. Jedną z nich stanowi ta od polskiej marki Ecoperla – Ecoperla Vita. To kompaktowe zmiękczacze wody dedykowane tym, którzy mają niewiele miejsca w swoich domach. To także świetne modele dla osób poszukujących dobrych i trwałych komponentów, które nie zawiodą w atrakcyjnej cenie.

Co musisz wiedzieć o serii zmiękczaczy wody Ecoperla Vita?

Seria składa się z dwóch kompaktowych zmiękczaczy wody. Pierwszym z nich jest Ecoperla Vita 12, który mieści 12 litrów żywicy jonowymiennej. Drugi to Ecoperla Vita 25, spełniający potrzeby standardowych gospodarstw domowych.

Oba są objęte 10 latami gwarancji! Marka Ecoperla postawiła na solidne rozwiązania, dlatego złoże filtracyjne stanowi wysokiej klasy żywica jonowymienna, natomiast głowica sterująca pochodzi od amerykańskiego producenta Clack. Nad właściwym działaniem i niskimi kosztami eksploatacji czuwa Ecoperla Perfect System.

Ta seria z pewnością zasłynie z niewielkich wymiarów. Oba cechuje mała szerokość i głębokość, co wpływa na fakt, że zajmują mało miejsca. Ecoperla Vita ma do tego niewielką wysokość. To jedynie około 60 cm bez górnej pokrywy. To sprawia, że doskonale nadaje się do instalacji nawet w bloku!

Szukaj w dobrych sklepach z urządzeniami do uzdatniania wody!

Ta nowość od polskiej marki Ecoperla to funkcjonalność połączona z estetyką! Warto zwrócić uwagę na kompaktowe zmiękczacze wody Ecoperla Vita i wziąć je pod uwagę przy poszukiwaniu swojego sposobu na twardą wodę w domu! Szukajcie u dystrybutorów!