Przedstawiamy zbiór przydatnych informacji i ciekawostek dla osób poszukujących kompaktowego zmiękczacza wody. Dlaczego warto wybrać jeden z modeli serii kompaktowych zmiękczaczy wody od polskiej marki Ecoperla Toro?

Ecoperla Toro to kompaktowy zmiękczacz wody zaprojektowany od podstaw przez specjalistów polskiej marki Ecoperla. Posiada 24 lub w większej wersji 35 litrów markowego złoża. Jest przeznaczony do gospodarstw domowych i bardzo oszczędny w eksploatacji.

zmiękczacz wody Ecoperla Toro

Zmiękczacz wody Ecoperla Toro dostępny na https://www.zestudni.pl/zmiekczacz-ecoperla-toro-24/

Złoże

W serii kompaktowych zmiękczaczy wody Ecoperla Toro zastosowano markowe złoże. Jest ono uznawane za jedną z najlepszych monosferycznych żywic jonowymiennych dostępnych na rynku. Jego główną zaletą jest długi czas eksploatacji. Jego właściwości pozostają niezmienne przez długi czas. Pod względem jakości zmiękczania wody oba modele są bezkonkurencyjne. Ecoperla Toro 35 jest obecnie jednym z największych zmiękczaczy wody dostępnych na rynku. Woda poddawana filtracji jest pozbawiana jonów wapnia i magnezu odpowiedzialnych za powstawanie osadu. Są one zamieniane na jony sodu. Złoże regenerowane jest za pomocą roztworu solanki.

Obudowa

Obudowa tego zmiękczacza wody pełni dwie zasadnicze funkcje. Pierwszą z nich jest oczywiście ta związana z ładnym wyglądem. Wszystkie istotne części Ecoperla Toro są zabudowane. Sama forma kabinetu jest nowoczesna, opływowa. Urządzenie stanie się ozdobą każdego pomieszczenia gospodarczego. Druga funkcja związana jest z ułatwieniem montażu. Butla ze złożem została oddzielona od obudowy ze zbiornikiem solanki. Nie trzeba męczyć się z instalacją całego urządzenia. Wystarczy najpierw domontować do instalacji hydraulicznej butlę ze złożem, a następnie dopasować obudowę.

obudowa i butla ze złożem zmiękczacza wody Ecoperla Toro

Zmiękczacz jest dostępny w sklepie internetowym zestudni.pl

Wymiary obudowy pozwalają umieścić zmiękczacz nawet w wąskich przestrzeniach. Oba modele z serii różnią się od siebie jedynie wysokością. Szerokość i głębokość są takie same.

Panel sterowania

Programowanie zmiękczacza jest bardzo łatwe i zajmie niewiele czasu. Jest to możliwe, dzięki dobrze opisanym etapom w instrukcji obsługi i za sprawą intuicyjnego panelu sterującego. Podświetlany wyświetlacz świetnie sprawdzi się w zaciemnionych pomieszczeniach.

W zmiękczaczach wody Ecoperla Toro dostępnych aktualnie na rynku zainstalowana została ulepszona głowica sterująca. Takie rozwiązanie pozwoliło producentowi całkowicie wyeliminować ryzyko wystąpienia potencjalnych błędów, które mogły się pojawić w poprzednich wersjach. Dzięki wprowadzeniu innowacji, urządzenia z tej serii to jedne z najchętniej wybieranych zmiękczaczy wody w Polsce.

Ecoperla Perfect System

Ecoperla Toro posiada Ecoperla Perfect System. Jest to system specjalnie dobranych ustawień głowicy sterującej połączony z przepływem przeciwprądowym. Pozwala on na zachowanie najlepszych parametrów pracy przy jak największych oszczędnościach. Dzięki Ecoperla Perfect System złoże będzie dokładnie przepłukane i zregenerowane, a na sam proces urządzenie zużyje minimalne ilości wody i soli. Dzięki zastosowaniu tego systemu produkty Ecoperla w kompaktowych obudowach należą do jednych z najbardziej oszczędnych. Klapa do zbiornika solanki w zmiękczaczu wody Ecoperla Toro

Bypass

Ecoperla Toro posiada wbudowany bypass. Jest to element pozwalający na regulację ostatecznego stopnia twardości wody. Jest konieczny do instalacji zmiękczacza wody.

10 lat gwarancji

Eksperci polskiej marki Ecoperla dbają nie tylko o najwyższą jakość i wydajność stacji uzdatniania. 10-letnia gwarancja na serię zmiękczaczy wody Ecoperla Toro to zapewnienie Klientom wsparcia technicznego w razie ewentualnych problemów. Tak długa gwarancja mówi sama za siebie – urządzenie jest wykonane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

Informacje praktyczne

Do Ecoperla Toro dołączony jest elastyczny wąż do przeprowadzania popłuczyn. Ponadto Ecoperla nie wymaga serwisu, montażu i programowania przez własnego specjalistę w celu utrzymania gwarancji. Użytkownik ma prawo wyboru osoby, która przeprowadzi proces instalacji.

Ecoperla Toro to przede wszystkim nowoczesne, eleganckie, wydajne i funkcjonalne rozwiązanie problemów z twardą wodą. Doskonałe do małych, średnich i większych gospodarstw domowych. Inwestycja zwróci się w 100 procentach w trakcie użytkowania.