Filtry do wody zyskują coraz bardziej na popularności. Znajdują miejsce w naszych domach już nie tylko jako dobry dodatek, podnoszący standardy, ale podstawowe wyposażenie. Tylko na jakiego producenta postawić? Dobrą propozycją są urządzenia uzdatniające wodę polskiej marki Ecoperla! Ta oferta zaskakuje nowoczesnym podejściem do uzdatniania wody i zapewnia o wiele więcej niż tylko produkty!

Jesteśmy coraz bardziej świadomi tego, jakiej jakości powinna być woda z której korzystamy. Wiemy, że powinna mieć odpowiedni smak oraz zapach, że nie może być mętna, zawierać mikroorganizmów, a wszelkie stężenia związków chemicznych nie powinny być przekroczone. Woda musi być bezpieczna, zdrowa i komfortowa w użytkowaniu. Uzdatnianie wody okazuje się być istotne zarówno w przypadku wody pochodzącej z wodociągu, jak też wody z własnego ujęcia. Zaczynamy interesować się tym tematem i wyciągać właściwe wnioski. Pewność, że woda płynąca z kranów będzie najwyższej jakości jest w stanie dać uzdatnianie wody na własną rękę, z pomocą odpowiednio dobranej metody. O filtrach do wody czytamy coraz więcej, rozważnie dobieramy produkty, bo chcemy poczynić inwestycje, które nie zawiodą nas przez wiele lat.

Właśnie z tych względów bardzo dokładnie przeglądamy oferty i zapoznajemy się z dostępnymi rozwiązaniami. Zwłaszcza w dzisiejszych czasach warto postawić na nasze lokalne produkty i rozwiązania. W przypadku uzdatniania wody warto wiedzieć, że na rynku dostępne są produkty wysokiej klasy polskiej marki Ecoperla.

Ecoperla – piękno czystej wody teraz także w Twoim domu!

Ecoperla to polska marka, stworzona przez naszych specjalistów, mających spore, wieloletnie doświadczenie w branży uzdatniania wody. Działa na rynku od kilku lat. Ecoperla zapełniła lukę, oferując nowoczesne rozwiązania wysokiej jakości, przemyślane pod wieloma względami w atrakcyjnych cenach. Wszystkie urządzenia powstają na terenie Europy przy współpracy ze światowymi liderami, którzy cieszą się ogromnym uznaniem. Najlepsze przykłady? Erie water treatment, Clack czy Lanxess. Co ciekawe, oferta jest stale uzupełniana. Praktycznie co roku mamy do czynienia z zaskakującymi premierami. Niedawno pisaliśmy o jednym z największych obecnie kompaktowych zmiękczaczy wody Ecoperla Toro 35.

Wszystkie produkty marki Ecoperla wyróżniają cztery podstawowe cechy: funkcjonalność, innowacyjność, ekonomiczne działanie i wygoda użytkowania. A skąd pomysł na taką markę? Twórcy już od dłuższego czasu przyglądali się bacznie poczynaniom w branży uzdatniania wody oraz obecnym do tej pory produktom. Skrupulatnie zbierali informacje dotyczące potrzeb i opinii użytkowników, serwisantów, osób zajmujących się montażem i obsługą. Na tej podstawie powstał zarys tego, co jest potrzebne, a niedostępne lub trudne do odnalezienia. W taki sposób powstała kompleksowa oferta obejmująca rozwiązania różnych problemów, dotyczących różnych ujęć wody.

Poznaj bliżej markę Ecoperla i odwiedź stronę ecoperla.pl

Możesz liczyć na pomoc techniczną

Ogromnym plusem marki Ecoperla i wyboru jej produktów jest fakt, że nie pozostawia odbiorców swoich produktów samym sobie po ich nabyciu. Cały czas możesz skorzystać z zaplecza technicznego. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości pomocą służą konsultanci, którzy mają ogromną wiedzę na temat urządzeń i zostali dobrze przeszkoleni. Udzielają porad i w razie wystąpienia takiej potrzeby, pomagają rozwiązywać problemy.

Atutem jest też grupa serwisantów, którzy służą profesjonalnymi usługami na terenie całej Polski. Można skorzystać z ich pomocy podczas instalacji lub regularnego serwisu i doglądania urządzeń uzdatniających wodę.

W przypadku urządzeń Ecoperla można liczyć na pełny dostęp do części zamiennych oraz niezbędnych akcesoriów. Z łatwością można je otrzymać u dystrybutorów produktów marki Ecoperla, których grono cały czas się powiększa.

To zaskakuje! Aż 10 lat gwarancji na produkty marki Ecoperla!

Teraz marka Ecoperla przygotowała coś specjalnego! Na wybrane urządzenia marki Ecoperla otrzymamy aż 10 lat gwarancji! To naprawdę kawał czasu, a to mówi samo za siebie.

Niezwykła oferta Ecoperla – co w niej znajdziesz?

Marka Ecoperla obejmuje rozwiązania do uzdatniania wody w gospodarstwach domowych. Produkty są przeznaczone zarówno dla odbiorców wody wodociągowej do poprawy jej jakości oraz na liczne zanieczyszczenia, które mogą być problematyczne w przypadku czerpania wody z własnego ujęcia. Produkty można właściwie podzielić na trzy grupy: urządzenia uzdatniające wodę na cały dom, filtry kuchenne oraz akcesoria.

Filtry kuchenne marki Ecoperla

Filtry kuchenne stanowią doskonały pomysł na poprawę walorów wody przeznaczonych na cele spożywcze. Obecnie są naprawdę modne, bo stanowią świetną alternatywę plastikowych butelek. To idealny sposób na ochronę środowiska, zmniejszenie ilości produkowanych odpadów oraz oszczędności. Filtry kuchenne montuje się pod zlewozmywakiem.

Propozycją do kuchni, w których jest mało miejsca są systemy ultrafiltracji. Nie posiadają zbiornika na magazynowanie wody, a oczyszczanie odbywa się na bieżąco. Ponadto zachowują w wodzie wszystkie naturalnie występujące w niej minerały. Ciekawą opcję w tym zakresie stanowi Ecoperla Profine POU. Wkłady, które się w niej znajdują charakteryzuje bardzo duża powierzchnia filtracyjna.

Jeśli zależy nam na tym, aby woda była przyjazna dla naszego organizmu i przynosiła korzyści, warto wybrać specjalnie opracowany system odwróconej osmozy Ecoperla Rosa. Ma wbudowany wkład rewitalizujący Ecoperla Elixir. Ecoperla Rosa umożliwia czerpanie dwóch rodzajów wody. Z jednej strony możemy używać tej dokładnie oczyszczonej, idealnej do gotowania. Z drugiej wodę bogatą w magnez i wolny wodór, które zapobiegają zakwaszeniu organizmu.

Bardzo nowoczesną propozycją jest odwrócona osmoza Ecoperla Revo wyposażona w dynamiczny zbiornik ciśnieniowy oraz wysoce wydajną membranę osmotyczną. Dodatkowo posiada inteligentny kranik oraz wiele innowacyjnych rozwiązań, które dbają o komfort użytkownika oraz higienę filtracji!

Filtry na cały dom marki Ecoperla

Polska marka Ecoperla oferuje bardzo ciekawe rozwiązania na uzdatnianie wody w całym domu. Do wyboru są urządzenia kompaktowe, jak i duże urządzenia o sporych wydajnościach z serii Ecoperla Tower.

Kompaktowe urządzenia do uzdatniania wody to:

 • Seria Ecoperla Toro – kompaktowe zmiękczacze wody charakteryzujące się naprawdę ekonomiczną eksploatacją
 • Seria Ecoperla Slimline – seria kompaktowych zmiękczaczy wody naszpikowanych dodatkowymi funkcjami, między innymi: solankowanie proporcjonalne, suchy zbiornik soli, dźwiękowy alarm dosypywania soli
 • Ecoperla Hero – niezwykłe urządzenie 2 w 1, czyli kompaktowy zmiękczacz wody z węglem aktywnym
 • Ecoperla Multicab – kompaktowa stacja wielofunkcyjna

Oprócz tego warto zwrócić uwagę na serię Ecoperla Tower, bogatą w różnorodne urządzenia do uzdatniania wody o dużych wydajnościach. Każda z linii to co najmniej 3 równe wielkości do wyboru:

 • Ecoperla Softower – dwuczęściowe zmiękczacze wody
 • Ecoperla Multitower – dwuczęściowe stacje wielofunkcyjne
 • Ecoperla Oxytower – odżelaziacz i odmanganiacz wody z wbudowaną komorą sprężonego powietrza
 • Ecoperla Ironitower – odżelaziacz wody, współpracujący z ocynkowanym zbiornikiem ciśnieniowym
 • Ecoperla Sanitower – odżelaziacz i odmanganiacz wody, współpracujący z ocynkowanym zbiornikiem ciśnieniowym
 • Ecoperla Carbotower – kolumny węglowe
 • Ecoperla Sedimentower – kolumny filtracyjne
 • Ecoperla Nitratower – stacje do usuwania azotanów z wody

Akcesoria marki Ecoperla

Oprócz urządzeń do uzdatniania wody, Ecoperla zapewnia również produkty, dzięki którym można o nie prawidłowo zadbać. Przykładem są preparaty wspomagające serwis: płyn dezynfekujący Ecoperla Antibacter oraz preparat do oczyszczania żywicy jonowymiennej Ecoperla Antidotum.

Te systemy to innowacja

Praktycznie każde z urządzeń uzdatniających wodę marki Ecoperla zostało wyposażone w specjalny system, wspomagający działanie i dbający o bezpieczną eksploatację. Ecoperla Perfect System to ustawienia głowicy sterującej obecne w kompaktowych stacjach uzdatniania wody. Dzięki nim eksploatacja jest tania i zrównoważona. Z kolei Ecoperla Smart System to indywidualnie dopasowywane ustawienia głowicy sterującej, jakie można znaleźć w poszczególnych liniach serii Ecoperla Tower. Ecoperla Security System to system zabezpieczający przed zalaniem w filtrach kuchennych. Tego jeszcze nie było!

Nie tylko produkty!

Polska marka Ecoperla chce podarować swoim odbiorcom znacznie więcej niż tylko rozwiązania na problemy z jakością wody w ich domach. Z tego właśnie względu dodatkowo dzieli się jeszcze wiedzą merytoryczną! Warto odwiedzić ich oficjalny kanał na YouTubie, by być na bieżąco z nowościami z branży uzdatniania wody, ciekawostkami o wodzie. Tam można znaleźć też recenzje produktów marki Ecoperla, praktyczną wiedzę związaną z montażem, serwisem. Cała wiedza podana w ciekawy sposób – tylko najważniejsze informacje w szybkim przekazie.

Sprawdź ofertę marki Ecoperla!

Urządzenia do uzdatniania wody marki Ecoperla są tym, na co szczególnie warto zwrócić uwagę. To wysoka jakość i doskonale dopasowane komponenty. Każdy z produktów został dokładnie przemyślany pod kątem spełnienia oczekiwań użytkowników. Pytaj o produkty Ecoperla w dobrych sklepach z branży uzdatniania wody!