Firma Klarsan zaskarbiła sobie wielu przychylnych klientów oraz kontrahentów podczas 10 lat działalności. W tym roku przyszedł czas na wielkie zmiany. W lipcu przeprowadzona została zmiana identyfikacji wizualnej. Czy spodoba się klientom? Kiedy warto się zgłosić do tej firmy?

Nowe logo prezentuje więcej

Nowa identyfikacja wizualna to wynik nie tylko chęci odświeżenia wizerunku. Sygnet doskonale odzwierciedla misję firmy Klarsan. Została zaprezentowana droga, jaką musi przejść woda, aby uzyskać pożądane parametry. Kolor czerwony to woda zanieczyszczona, natomiast kolor niebieski prezentuje wodę oczyszczoną, przygotowaną do danego zastosowania.

Nowe logo widoczne jest na różnych materiałach związanych z firmą, w tym również na stronie internetowej, która została odświeżona. Teraz można znaleźć tam jeszcze więcej ważnych informacji dotyczących urządzeń i komponentów obecnych w ofercie.

Co na temat nowej identyfikacji wizualnej sądzą pracownicy?

– Bardzo podoba mi się ta zmiana. Uważam, że była potrzebna i oczywiście, że to zmiana na lepsze – mówi jeden z inżynierów – Wreszcie logo dokładnie oddaje intencje naszej działalności. Staramy się dobierać nowoczesne i przede wszystkim komfortowe dla użytkowników rozwiązania do uzdatniania wody. To właśnie przekazuje logo. Widząc je już pierwszy raz można odnieść wrażenie, że w tej działalności i kulturze pracy rządzi nowoczesność i profesjonalizm.

3 kroki do uzdatniania wody z firmą Klarsan

 

Zawierz swój problem z wodą firmie Klarsan

Pracownicy firmy Klarsan posiadają wieloletnie doświadczenie, które pozwoliło dobrać optymalne urządzenia do uzdatniania wody do gospodarstw domowych, sektorów przemysłowych, hoteli, kawiarni, restauracji, myjni samochodowych, do rolnictwa, na duże osiedla mieszkaniowe na terenie całego kraju.

Postanowiliśmy zapytać, jak właściwie działają i na czym opiera się współpraca z inwestorami.

– Po otrzymaniu zgłoszenia przeprowadzamy rozmowę – mówi inżynier firmy Klarsan – Wywiad ma na celu rozpoznanie potrzeb oraz problemu. Następnie prosimy o przekazanie próbki wody do badania. Przeprowadzamy dokładną analizę wody pod kątem fizykochemicznym. Mamy swoje laboratorium z nowoczesną aparaturą.

W kolejnym etapie na podstawie wyników badania dobierane są konkretne urządzenia. Jeśli sytuacja tego wymaga, przeprowadzana jest wizja lokalna oraz testy na próbce wody. Testy mają na celu sprawdzenie, które złoże zadziała na wodę z danego ujęcia najlepiej.

Potem firma przedstawia propozycję, dokumentację oraz projekt inwestorowi. Niekiedy tworzone są wizualizacje w specjalnych programach typu CAD.

Po akceptacji podejmowany jest proces instalacji, którym zajmuje się ekipa montażowa.

Oferta obejmuje również serwis gwarancyjny, a także pogwarancyjny. Możliwa jest konserwacja urządzeń, wymiana komponentów, czy przeszkolenie pracowników danego przedsiębiorstwa z obsługi stacji.

Wszyscy pracownicy firmy Klarsan przechodzą regularne szkolenia, które mają na celu zapoznanie się z nowinkami z rynku uzdatniania wody oraz obsługi urządzeń. Umiejętności i wiedza są stale uzupełniane i udoskonalane.

Właściciel marki Ecoperla

Pisząc o tej firmie warto wspomnieć, że Klarsan jest właścicielem popularnej polskiej marki Ecoperla. W ofercie można znaleźć urządzenia do filtracji wody w gospodarstwie domowym, zarówno do kuchni, jak i na cały dom.

Poznaj lepiej firmę Klarsan oraz dowiedz się więcej o świadczonych usługach. Wejdź na https://www.klarsan.pl/

Twoja woda może być dokładnie taka jak chcesz!

Jeśli masz problemy z wodą lub poszukujesz sposobu na udoskonalenie jej jakości, koniecznie zgłoś się do firmy za pośrednictwem strony internetowej, email lub telefonicznie. Wyspecjalizowana kadra na pewno pomoże w doborze właściwego rozwiązania.