Woda, która daje moc korzyści dla zdrowia

Przyszła moda na zdrowie, zdrowe żywienie, dbanie o siebie oraz własną kondycję. Aby jednak sprawić, że poczujemy się lepiej należy zacząć od podstaw! Woda o prozdrowotnych właściwościach to fundament dobrego samopoczucia.

Projektanci produktów do filtracji wody polskiej marki Ecoperla zaproponowali wkład rewitalizujący wodę Ecoperla Elixir. Czym jest ten innowacyjny wynalazek?

W Polsce do tej pory pojęcie wkładu rewitalizującego wodę było raczej mało popularne. Niektórzy nie mają pojęcia czym jest i do czego służy. Jego najważniejszą cechą jest nadanie wodzie właściwości prozdrowotnych.

Ecoperla Elixir. Co warto wiedzieć?

Ecoperla Elixir to wkład filtracyjny, który stanowi nieodłączną część systemu odwróconej osmozy Ecoperla Rosa. Istnieje jednak możliwość domontowania go do każdego standardowego filtra kuchennego. Kolejną możliwością jest podłączenie wkładu do bezpośredniej filtracji wody surowej, jednak nie jest to zalecana opcja.

Wkład rewitalizujący wodę Ecoperla Elixir posiada specjalne złoże. Woda przepływając przez nie zyskuje wysokie pH oraz dużą ilość magnezu. Jest to możliwe, dzięki zachodzącym wewnątrz reakcjom chemicznym.

ecoperla elixir wkład

Zamiast mineralizatora i jonizatora wody

Ecoperla Elixir może być montowany zamiast standardowych mineralizatorów wody. Dzięki temu nowoczesnemu wkładowi filtracyjnemu ciecz będzie bogata w nawet 10 krotnie większą ilość magnezu.

Jest to także tańsza alternatywa jonizatorów wody, ponieważ uzyskana ciecz posiada wysokie, zasadowe pH o wartości nawet 9,5.

Zarówno magnez, jak też cząsteczki wodoru są bardzo ważne dla prawidłowego rozwoju i funkcjonowania ludzkiego organizmu. Te składniki zapewniają równowagę oraz siły witalne.

Jakie korzyści dla zdrowia?

Regularne spożywanie wody wytworzonej przez Ecoperla Elixir daje moc korzyści dla zdrowia:

 • Kości i zęby w lepszym stanie
 • Prawidłowe działanie układu mięśniowego
 • Brak problemów z nieprawidłowym poziomem cholesterolu
 • Dobry stan serca
 • Przeciwdziałanie powstawaniu chorób serca
 • Zdrowa cera
 • Lepsze samopoczucie
 • Dobry sen
 • Łagodzi problem bezsenności
 • Ma działanie antyoksydacyjne
 • Zapewnia siły witalne i chęci do działania
 • Zapewnia lepsze nawodnienie organizmu
 • Posiada właściwości spowalniające proces starzenia się

wkład Ecoperla Elixir w systemie odwróconej osmozy Ecoperla RosaEcoperla Elixir posiada wszystkie niezbędne certyfikaty. Był też wielokrotnie badany i testowany, a także porównywany z wieloma innymi produktami wytwarzającymi wodę alkaliczną. Za każdym razem wypadał bardzo dobrze i faktycznie działał.

Warto pamiętać, że nie w każdym przypadku wytworzy wodę o identycznych właściwościach. Wszystko zależy od obecności zanieczyszczeń i pierwiastków w wodzie. Dlatego tak ważna jest wcześniejsza filtracja cieczy.

Najlepszy wybór dla zdrowia

Wodę przefiltrowaną przez Ecoperla Elixir może spożywać każdy. Regularne dostarczanie wody do organizmu powinno przynieść widoczne gołym okiem korzyści dla zdrowia. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chciałyby zadbać o siebie i dobry stan organizmu nie poświęcając na to dużych kwot.

6 myśli na temat “Woda, która daje moc korzyści dla zdrowia

 • 20/02/2017 o 10:02
  Permalink

  Produkt wydaje się bardzo atrakcyjny, zwłaszcza teraz, kiedy zaczyna się wiosna i każdy chce choć trochę zadbać o swoje zdrowie i formę. Słyszałam o tym, ze wysokie pH wody ma działanie antyoksydacyjne i pozwala na zwalczanie wolnych rodników z organizmu.

 • 26/02/2017 o 13:47
  Permalink

  Po wymienionych korzyściach, jakie przynosi dla zdrowia faktycznie można wywnioskować, że ma właściwości podobne do tych, które daje woda alkaliczna z jonizacji. Zakwaszenie organizmu to teraz dość istotny temat. W aptekach można dostać mnóstwo suplementów diety, a Ecoperla Elixir jest bardziej naturalnym sposobem.

 • 24/04/2017 o 13:02
  Permalink

  Kurcze, strasznie podoba mi się ten wkład. Bardzo brakuje na rynku urządzeń, które wzbogacałyby wodę w magnez, a tutaj proszę… Czy ktoś ma go już u siebie? Na przykład z systemem odwróconej osmozy Ecoperla Rosa? Jeżeli tak to z niecierpliwością czekam na opinie.

 • 27/11/2017 o 16:28
  Permalink

  Ostatnio intensywnie poszukiwałam jonizatora wody, ale w oko wpadł mi artykuł o tym wkładzie. Myślę, że to bardzo fajne rozwiązanie. Niedrogie, a w dodatku jak go się zakupi z odwróconą osmozą Ecoperla Rosa to oprócz wody alkalicznej można mieć też taką zwykła – do gotowania, robienia kaw i herbat.

 • 17/12/2017 o 21:27
  Permalink

  To nie działa do końca jak jonizator, ale super, że woda ma w sobie aktywny wodór i magnez. Po piciu takiej wody na pewno można poczuć się lepiej. Super, że działanie Ecoperla Elixir zostało potwierdzone naukowo. Nie ma co ufać teoriom bez potwierdzenia.

 • 22/01/2018 o 18:50
  Permalink

  Ja teraz dużo biegam i piję wodę z Ecoperla Elixir. Bardzo sobie chwalę. Powiem szczerze, że zupełnie inna jakość. Taką wodę zabieram ze sobą też do pracy. Mąż na początku się ze mnie śmiał, że dałam się złapać na marketingowe chwyty, a teraz sam się przekonał i też zabiera przefiltrowaną wodę ze sobą. Nie kupujemy już butelek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.