Ecoperla Tower – urządzenia o dużych wydajnościach

Ecoperla Tower to seria urządzeń polskiej marki Ecoperla. Jest dedykowana osobom, które mają problemy z wodą użytkową i potrzebują urządzeń filtracyjnych o dużych wydajnościach. Seria przeznaczona jest do zastosowań domowych, jednak niektóre z urządzeń poradzą sobie nawet w małych przedsiębiorstwach. Co mamy do wyboru?

Ecoperla Softower

Zmiękczacze wody charakteryzujące się dużymi wydajnościami. Są dostępne w trzech rozmiarach. Posiadają złoże filtracyjne doskonałej jakości. Jest to monosferyczna żywica jonowymienna Lewatit uznawana za najlepszą na rynku. Warto wspomnieć o głowicy sterującej od jednego z renomowanych, światowych producentów – firmy Clack.

Ecoperla Multitower

Duże stacje wielofunkcyjnego oczyszczania wody. Ecoperla Multitower posiada dokładnie wyselekcjonowaną mieszankę złóż filtracyjnych sygnowaną przez markę Ecoperla. Jest jeszcze bardziej wydajna niż złoża cieszące się największą popularnością na rynku. Usuwa z wody: twardość, amoniaki, żelazo, mangan oraz związki organiczne. Oprócz tego redukowana jest barwa wody. To świetne rozwiązanie dla osób korzystających z wody ze studni. Pozwala na kompleksowe oczyszczenie wody.

Ecoperla Ironitower

Linia czterech urządzeń o różnych wielkościach służąca do usuwania żelaza z wody. Ta substancja wytrącając się powoduje wiele szkód w instalacjach hydraulicznych, które mogą skończyć się poważną awarią. Należy pamiętać, że przed filtracją istotne jest napowietrzanie wody.

Ecoperla Sanitower

Podczas filtracji z wody oprócz żelaza usuwany jest także mangan. Podwyższone stężenia obu tych substancji są częstym problemem osób czerpiących wodę ze studni.

Ecoperla Nitratower

Linia trzech urządzeń filtracyjnych, przeznaczonych do usuwania azotanów z wody. To problem, który w dużej mierze dotyka osoby zamieszkujące tereny rolnicze. Azotany mają bardzo niekorzystny wpływ na zdrowie, w najgorszym wypadku mogą prowadzić do powstawania nowotworów.

Ecoperla Carbotower

Urządzenia filtracyjne, które są doskonałą alternatywą filtrów narurowych z wkładami z węgla aktywnego. Złoże stanowi najlepszy na rynku węgiel kokosowy o dużej wydajności. Podczas filtracji redukowana jest barwa wody, jej smak oraz zapach. Taka woda jest doskonała do użytkowania przez osoby z nadwrażliwością skóry.

Ecoperla Sedimentower

To linia urządzeń filtracyjnych przeznaczona do wydajnej filtracji mechanicznej wody. Złoże zatrzymuje wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia mechaniczne: rdzę, żelazo, piasek itp.

Wszystkie urządzenia z serii Ecoperla Tower można znaleźć na https://www.ultrafiltracja.pl/

10-letnia gwarancja na każdą stację serii Tower

Eksperci polskiej marki Ecoperla dbają nie tylko o najwyższą jakość i wydajność stacji uzdatniania. 10-letnia gwarancja na każde urządzenie z serii Tower to zapewnienie Klientom wsparcia technicznego w razie ewentualnych problemów. Tak długa gwarancja mówi sama za siebie – urządzenie jest wykonane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

Niezawodne urządzenia

Ecoperla Tower to seria niezawodnych urządzeń o dużych wydajnościach. Prawie wszystkie posiadają specjalny Ecoperla Smart System. Są to ustawienia pracy urządzenia dobierane specjalnie do indywidualnych parametrów wody danego użytkownika.

3 myśli na temat “Ecoperla Tower – urządzenia o dużych wydajnościach

 • 24/04/2017 o 12:40
  Permalink

  Bardzo kompleksowa oferta. Fajne jest to, że można łączyć ze sobą kilka urządzeń w zależności od potrzeb. Kolejnym plusem jest fakt, że parametry pracy głowic sterujących są dobierane do indywidualnej jakości wody, dzięki czemu ta naprawdę może być dokładnie oczyszczana.

 • 12/06/2017 o 20:03
  Permalink

  My zakupiliśmy Ecoperla Multitower ze specjalną mieszanką złóż. To była konieczność w przypadku naszej wody, bo do tej pory to ani nie dało się z niej korzystać, ani tym bardziej wypić… Niedawno przeprowadzaliśmy ponowne badania i po zanieczyszczeniach nie ma najmniejszego śladu. Polecam osobom z własnym ujęciem wody.

 • 27/11/2017 o 17:06
  Permalink

  Po pierwsze plus za to, że są różne rozmiary tych urządzeń, po drugie dobrze, że można połączyć kilka z nich w stację i nie trzeba obawiać się o to, że coś będzie złej jakości. My mamy w piwnicy odżelaziacz, zmiękczacz wody i urządzenie do usuwania azotanów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.