Ecoperla Tower to seria urządzeń polskiej marki Ecoperla. Jest dedykowana osobom, które mają problemy z wodą użytkową i potrzebują urządzeń filtracyjnych o dużych wydajnościach. Seria przeznaczona jest do zastosowań domowych, jednak niektóre z urządzeń poradzą sobie nawet w małych przedsiębiorstwach. Co mamy do wyboru?

Ecoperla Softower

Zmiękczacze wody charakteryzujące się dużymi wydajnościami. Są dostępne w trzech rozmiarach. Posiadają złoże filtracyjne doskonałej jakości. Jest to certyfikowana, monosferyczna żywica jonowymienna – dużo bardziej wydajna od polisferycznej. Warto wspomnieć o głowicy sterującej od jednego z renomowanych, światowych producentów – firmy Clack.

Ecoperla Multitower

Duże stacje wielofunkcyjnego oczyszczania wody. Ecoperla Multitower posiada dokładnie wyselekcjonowaną mieszankę złóż filtracyjnych sygnowaną przez markę Ecoperla. Jest jeszcze bardziej wydajna niż złoża cieszące się największą popularnością na rynku. Usuwa z wody: twardość, amoniaki, żelazo, mangan oraz związki organiczne. Oprócz tego redukowana jest barwa wody. To świetne rozwiązanie dla osób korzystających z wody ze studni. Pozwala na kompleksowe oczyszczenie wody.

Ecoperla Ironitower

Linia czterech urządzeń o różnych wielkościach służąca do usuwania żelaza z wody. Ta substancja wytrącając się powoduje wiele szkód w instalacjach hydraulicznych, które mogą skończyć się poważną awarią. Należy pamiętać, że przed filtracją istotne jest napowietrzanie wody.

Ecoperla Sanitower

Podczas filtracji z wody oprócz żelaza usuwany jest także mangan. Podwyższone stężenia obu tych substancji są częstym problemem osób czerpiących wodę ze studni.

Ecoperla Nitratower

Linia trzech urządzeń filtracyjnych, przeznaczonych do usuwania azotanów z wody. To problem, który w dużej mierze dotyka osoby zamieszkujące tereny rolnicze. Azotany mają bardzo niekorzystny wpływ na zdrowie, w najgorszym wypadku mogą prowadzić do powstawania nowotworów.

Ecoperla Carbotower

Urządzenia filtracyjne, które są doskonałą alternatywą filtrów narurowych z wkładami z węgla aktywnego. Złoże stanowi najlepszy na rynku węgiel kokosowy o dużej wydajności. Podczas filtracji redukowana jest barwa wody, jej smak oraz zapach. Taka woda jest doskonała do użytkowania przez osoby z nadwrażliwością skóry.

Ecoperla Sedimentower

To linia urządzeń filtracyjnych przeznaczona do wydajnej filtracji mechanicznej wody. Złoże zatrzymuje wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia mechaniczne: rdzę, żelazo, piasek itp.

Wszystkie urządzenia z serii Ecoperla Tower można znaleźć na https://www.ultrafiltracja.pl/

10-letnia gwarancja na każdą stację serii Tower

Eksperci polskiej marki Ecoperla dbają nie tylko o najwyższą jakość i wydajność stacji uzdatniania. 10-letnia gwarancja na każde urządzenie z serii Tower to zapewnienie Klientom wsparcia technicznego w razie ewentualnych problemów. Tak długa gwarancja mówi sama za siebie – urządzenie jest wykonane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

Niezawodne urządzenia

Ecoperla Tower to seria niezawodnych urządzeń o dużych wydajnościach. Prawie wszystkie posiadają specjalny Ecoperla Smart System. Są to ustawienia pracy urządzenia dobierane specjalnie do indywidualnych parametrów wody danego użytkownika.