Ecoperla Slimline to bardzo wysokiej jakości zmiękczacz wody z modułem WiFi. Z pewnością warto poznać tą nowość. Dlaczego konkretnie? Jakie ma zalety i jakie korzyści niesie ze sobą użytkowanie zmiękczacza wody z WiFi?

Oto zupełnie nowa seria kompaktowych zmiękczaczy wody z WiFi Ecoperla Slimline. W skład tej linii wchodzą trzy modele zmiękczaczy wody – z 14, 17 i 24 litrami żywicy jonowymiennej. Dzięki takiemu wyborowi każdy będzie miał szansę znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Na przykład Ecoperla Slimline 14 jest bardzo dobrym wyborem do mieszkań w bloku. Z kolei Ecoperla Slimline 24 to wytaczająca ilość złoża na potrzeby 4-5 osobowej rodziny.

Bardzo dobre komponenty w Ecoperla Slimline

W zmiękczaczach wody z WiFi Ecoperla Slimline można znaleźć naprawdę dobre jakościowo komponenty. Jest to przede wszystkim głowica sterująca, pracująca w oparciu o elektrozawory. Zapewniają one znacznie większe bezpieczeństwo w trakcie awarii związanej z przerwą w dostawie prądu. Ecoperla Slimline posiada jeszcze inne zabezpieczenia antyzalaniowe. Dodatkowo mamy tu do czynienia z bardzo wysokiej jakości złożem zmiękczającym. To monosferyczna żywica jonowymienna najwyższej klasy. Jest to złoże monosferyczne, wyróżniające się dużą trwałością. Dodatki zwiększające komfort użytkowania stanowią dźwiękowy alarm poziomu soli oraz system suchego zbiornika solanki. Ecoperla Slimline to także szereg udogodnień zmniejszających koszty użytkowania.

Funkcja WiFi w zmiękczaczu wody

Najważniejszy dodatek w zmiękczaczach wody serii Ecoperla Slimline stanowi moduł WIFi. To ogromne udogodnienie, dzięki któremu wszystko mamy pod kontrolą, a w dodatku to aplikacja pamięta za nas o zadaniach związanych z konserwacją zmiękczacza wody.

Wystarczy wgrać na telefon lub tablet aplikację ConnectMySoftener i skonfigurować ją ze zmiękczaczem wody, by mieć na bieżąco dostęp do informacji związanych z: regeneracją, przepływem wody i jej zużyciem. W dodatku można ustawić powiadomienia o potrzebie dosypania soli do zbiornika solanki oraz o konieczności umówienia profesjonalnego serwisu. Do tego jeszcze mamy możliwość włączenia trybu wakacyjnego.

Ecoperla Slimline – dobra opcja do nowoczesnego domu

Ecoperla Slimline jest bardzo nowoczesnym zmiękczaczem wody z WiFi. Coraz więcej osób poszukuje właśnie takich rozwiązań. Chce, aby użytkowanie zmiękczacza wody było tanie i wygodne. To właśnie daje seria Ecoperla Slimline.