Ecoperla Perfect System – perfekcja w każdym calu

Niezależnie od dziedziny naszego życia, zawsze poszukujemy perfekcyjnych rozwiązań. Mając to na uwadze projektanci polskiej marki Ecoperla stworzyli rozwiązania w dziedzinie uzdatniania wody, które pozwolą na doskonałe działanie urządzeń filtracyjnych. Sprawdź, jak to działa i gdzie szukać urządzeń z Ecoperla Perfect System!

Czym jest Ecoperla Perfect System?

Ecoperla Perfect System to system najdokładniej dobranych parametrów pracy głowicy sterującej kompaktowych urządzeń polskiej marki Ecoperla. Długotrwałe badania oraz wieloletnie doświadczenie specjalistów z branży uzdatniania wody były przyczyną powstania tej innowacyjnej metody, która pozwala na poczynienie dużych oszczędności przez cały okres użytkowania.

W niektórych przypadkach zdarza się, ze parametry urządzeń filtracyjnych są znacznie zaniżane, dzięki czemu stają się atrakcyjne. Haczyk jest taki, że zazwyczaj po upływie pewnego czasu ulegają awariom, bądź niedokładnie filtrują wodę.

Ecoperla Perfect System jest niezwykle ważnym zabezpieczeniem dla samego urządzenia. Wszystkie ustawienia pracy są dobrane tak, aby zmiękczacz czy stacja wielofunkcyjna działały przez długie lata bez najmniejszego zarzutu, a filtracja była cały czas tak samo dokładna.

Dla większości złóż filtracyjnych niezwykle istotna jest prawidłowa regeneracja. Zaniżone parametry często przekładają się na nadmierne zużywanie wody oraz soli regeneracyjnej narażając tym samym użytkownika na większe straty finansowe.

Jakie urządzenia filtracyjne posiadają Ecoperla Perfect System?

Ecoperla Perfect System jest istotnym elementem kompaktowych urządzeń Ecoperla. Wśród nich można wymienić: kompaktowy zmiękczacz wody Ecoperla Toro 20 oraz Ecoperla Toro 35, serię zmiękczaczy wody Ecoperla Slimline CS, wielofunkcyjną kompaktową stację uzdatniania wody Ecoperla Multicab oraz Slimline MMX.

W kompaktowych zmiękczaczach wody Ecoperla Perfect System odgrywa specjalną rolę, ponieważ dodatkowo na jego działanie ma wpływ przepływ przeciwprądowy. Połączenie tych dwóch elementów sprawia, że seria Ecoperla Toro oraz seria Ecoperla Slimline CS są jednymi z najbardziej oszczędnych zmiękczaczy wody dostępnych na rynku.

5 myśli na temat “Ecoperla Perfect System – perfekcja w każdym calu

 • 15/02/2017 o 09:04
  Permalink

  Ciekawe udogodnienie. Zastanawiam się, czy faktycznie ma wpływ na obniżenie kosztów eksploatacji? Poszukuję zmiękczacza wody, który nie będzie wymagał częstego dorzucania tabletek solnych na regenerację i nie sprawi, że przyjdą bardzo wysokie rachunki za wodę.

 • 17/02/2017 o 10:25
  Permalink

  Ciekawe, jaki to ma realny wpływ. Ile dokładnie można zaoszczędzić na wodzie i tabletkach solnych?

 • 20/02/2017 o 09:56
  Permalink

  Miałem okazję przekonać się, że ustawienia pracy urządzenia mają bardzo duże znaczenie. Mogą sprawić, że eksploatacja będzie bezawaryjna, a urządzenie nie będzie zużywało dużych ilości soli i wody na regenerację, albo (w drugą stronę) może wydawać się, ze są korzystne parametry, a po roku całość jest do wymiany. Do tego idzie dwa razy więcej soli na regenerację. Ecoperla Perfect System jest opracowany przez ludzi, którzy znają się na rzeczy, wiec na pewno ma korzystny wpływ na działanie urządzenia.

 • 26/02/2017 o 13:53
  Permalink

  Ja kiedyś miałem taką sytuację Emil. Kupiłem zmiękczacz wody, bo na tle innych wyróżniał się parametrami. Zużywał o wiele mniej wody i soli na regenerację. Przynajmniej na ulotce tak to wyglądało. Po zakupie okazało się, że albo mogę mieć tak niskie zużycie, ale niedokładnie regenerowane złoże. Albo mogę mieć dobrze oczyszczoną żywicę, ale większe zużycie soli i wody. Mój znajomy ma Ecoperla Slimline CS 30 z Ecoperla Perfect System i chwali sobie. Wszystko działa na tip-top. Jak porównywaliśmy, to u niego faktycznie są realne korzyści ekonomiczne podczas użytkowania.

 • 24/04/2017 o 13:11
  Permalink

  Z mojej strony ogromne gratulacje dla twórców Ecoperla Perfect System. Uważam, że to doskonałe rozwiązanie zwłaszcza dla kompaktowych zmiękczaczy wody. Sprzedawcy raczej unikają tematu kosztów eksploatacji, bo jednak decydując się na takie urządzenie musimy liczyć się z tym, że trzeba dokupywać sól. Tutaj zwrócono na to uwagę i do tego zmniejszono na nią zapotrzebowanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.