Takiego systemu odwróconej osmozy jeszcze nie było!

Takiego systemu odwróconej osmozy jeszcze nie było na polskim rynku! Ecoperla Rosa to nowoczesny system filtracji od polskiej marki, który nie tylko poprawi walory wody pitnej, ale także sprawi, że zyska właściwości prozdrowotne, najlepsze dla ludzkiego organizmu.

Czym jest Ecoperla Rosa?

Ecoperla Rosa to nowoczesny system filtracji wody metodą odwróconej osmozy. Jest to nowy produkt debiutującej w branży uzdatniania wody polskiej marki Ecoperla. Zaproponowany przez projektantów marki system różni się od standardowych systemów odwróconej osmozy dostępnych w sklepach. Ecoperla Rosa posiada 6 stopni filtracji wody, z czego ostatnim nie jest zwykły mineralizator, a innowacyjny wkład rewitalizujący wodę Ecoperla Elixir, jakiego jeszcze nie było na polskim rynku.

Woda po filtracji charakteryzuje się nie tylko krystaliczną czystością, brakiem jakichkolwiek zanieczyszczeń, ale przede wszystkim jest bogata w ważny dla zdrowia magnez. Ponadto posiada wysoki wskaźnik pH, który cechuje popularną wodę alkaliczną wytwarzaną za pomocą jonizatorów wody.

system antyzalaniowy Ecoperla Security System obecny w systemie odwróconej osmozy Ecoperla Rosa
Antyzalaniowy Ecoperla Security System zamontowany w systemie odwróconej osmozy Ecoperla Rosa.

O budowie Ecoperla Rosa

Ecoperla Rosa posiada najlepszą na rynku membranę osmotyczną FilmTec o wydajności 100 GPD. Jest to niezwykle komfortowe rozwiązanie dla użytkowników, ponieważ wysoka wydajność membrany jest związana z małym odrzutem do kanalizacji. W standardowych systemach odwróconej osmozy odrzut wynosi 3 do 4 litrów, natomiast w przypadku Ecoperli Rosa są to jedynie 2 litry. Membrana osmotyczna jest w stanie oczyścić wodę z wielu szkodliwych dla zdrowia substancji, w tym także z wirusów i bakterii.

Ecoperla Rosa posiada wkład mechaniczny, dwa wkłady węglowe oraz wkład szlifujący. W standardowych systemach odwróconej osmozy stosuje się dwa wstępne wkłady mechaniczne. Wykorzystanie dwóch wkładów węglowych w systemie odwróconej osmozy Ecoperla Rosa pozwala na jeszcze lepsze i dokładniejsze oczyszczanie wody.

Funkcjonalny stelaż

Wszystkie elementy zostały umieszczone w funkcjonalnym stelażu ze stali nierdzewnej. Rama posiada mechanizm uchylny, dzięki któremu jest możliwa bezproblemowa wymiana wkładów. Stelaż posiada uchwyty na wężyki montażowe, dzięki którym możliwe jest zachowanie porządku w szafce kuchennej.

Pragniesz zdrowia i dobrego samopoczucia? Mamy na to sposób!

system odwróconej osmozy Ecoperla Rosa
Nowoczesny system odwróconej osmozy Ecoperla Rosa z wkładem Ecoperla Elixir

System odwróconej osmozy Ecoperla Rosa posiada nowoczesny i niezwykle efektywny wkład rewitalizujący wodę Ecoperla Elixir. Jest to rozwiązanie zastosowane, jako alternatywa standardowych mineralizatorów wody. W stosunku do nich wzbogaca wodę w 5 do 10 razy większą ilość czystego magnezu niezbędnego do zachowania równowagi w organizmie i dobrego samopoczucia. Wkład Ecoperla Elixir posiada niezwykłe złoże bogate w cząsteczki wodoru. Podczas filtracji podnoszone jest pH wody nawet do wartości 9,5. Tak wysoki wskaźnik jest uznawany za niezwykle korzystny dla ludzkiego organizmu, a sama filtrowana woda za najlepiej przyswajalną.

Woda po filtracji za pomocą systemu Ecoperla Rosa ma podobne właściwości do wody alkalicznej wytwarzanej przez jonizatory wody. Jej regularne spożywanie pozwala zachować dobry stan zdrowia, idealny stan zębów, kości, mięśni. Spowalniane są procesy starzenia się.

Bezpieczna eksploatacja

Ecoperla Rosa została wyposażona w system antyzalaniowy Ecoperla Security System. Gwarantuje on bezpieczną eksploatację, a dodatkowo ochrania przestrzeń kuchenną przed wystąpieniem zalania w trakcie awarii.

Nadchodzi nowe!

Standardowe systemy odwróconej osmozy z mineralizatorami to już przeszłość. Przyszedł czas na lepsze i bardziej wydajne rozwiązania. Ecoperla Rosa zapewnia oczyszczanie wody na najwyższym poziomie, nadaje wodzie ważne, prozdrowotne właściwości. Dzięki temu systemowi odwróconej osmozy każdy łyk wody będzie niósł za sobą realne korzyści dla organizmu. Pomoże utrzymać zdrowie i cieszyć się życiem.

11 komentarzy do “Takiego systemu odwróconej osmozy jeszcze nie było!

 • 15/02/2017 o 09:42
  Permalink

  Na pewno coś innego, coś ciekawego i oryginalnego. Fajna opcja dla osób, które chcą pić wodę alkaliczną, ale cena jonizatorów wydaje się dla nich nie z tej ziemi. Bardzo dobrze, że można korzystać zarówno z wody osmotycznej do gotowania oraz wody alkalicznej do picia.

 • 17/02/2017 o 10:21
  Permalink

  Ecoperla Security System to bardzo fajny dodatek. Dobrze, że urządzenie zostało przemyślane tez pod tym kątem. Elixir jest zaskakującym rozwiązaniem. Nigdy wcześniej nie słyszałem o odwróconej osmozie, która alkalizuje wode.

 • 20/02/2017 o 09:38
  Permalink

  Słyszałem, że Ecoperla Rosa ma się też czym pochwalić pod względem odrzutu wody. Na jeden litr wytworzonej czystej wody przypadają niecałe dwa litry odrzutu do kanalizacji. To naprawdę dobry wynik, jak na system odwróconej osmozy.

 • 26/02/2017 o 13:59
  Permalink

  Sam produkt wydaje się być dość solidny. Tylko ta cena… Z drugiej strony wytwarza wodę alkaliczną, a przecież te jonizatory wody są o wiele droższe. Najważniejsze, że Ecoperla Elixir naprawdę działa. Widziałem gdzieś zestawienie wyników badań w porównaniu z innymi mineralizatorami.

 • 27/11/2017 o 16:45
  Permalink

  Kupiliśmy tą odwróconą osmozę zamiast jonizatora wody. Jest naprawdę super. Ostatnio doczytałam się, że wkład rewitalizujący Ecoperla Elixir wytwarza także wodę wodorową. Ogólnie świetna sprawa. My pijemy taką wodę regularnie, a teraz planujemy częściowo rozpocząć stosowanie diety alkalicznej.

 • 17/12/2017 o 21:24
  Permalink

  Mnie cieszy fakt, że przy tym urządzeniu producent przynajmniej dokładnie napisał o co chodzi i jak to działa. Chyba nigdy nie pojmę tych generatorów wodoru, strukturyzatorów wody… Ciężko to ogarnąć, a kwoty trzeba płacić ogromne za te urządzenia. Ecoperla Rosa to niebanalny filtr kuchenny. Jeszcze cały czas szukam, ale raczej się na niego zdecyduję.

 • 09/01/2018 o 10:30
  Permalink

  Witam chce zapytać czy mogę zamontować wkład rewitalizujacy do już posiadającej odwroconej osmozy

 • 09/01/2018 o 10:49
  Permalink

  IGUSEK, tak jak najbardziej. Ja miałam u siebie na przykład podstawową osmozę Puricom Stella i dokupiłam pod nią wkład rewitalizujący. Jest podpięty na przyłącza, ale w niczym to nie przeszkadza. Oczywiście badałam wodę po podłączeniu wkładu i faktycznie pH jest wyższe.

 • 22/01/2018 o 18:45
  Permalink

  Możesz. Ja dokupiłem ostatnio do swojego systemu odwróconej osmozy. Nie było problemu z montażem. Wymienia się go z taką częstotliwością jak mniej więcej mineralizator, a magnezu daje o wiele więcej.

 • 06/04/2018 o 14:57
  Permalink

  Producent pisze o wymianie membrany osmotycznej co 3-5 lat, wie ktoś gdzie kupić membranę oraz jaki jest jej koszt ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.