Twarda woda w domu to szereg różnego rodzaju strat. Największym problemem wydają się być kamienne osady, jednak do tego dochodzą jeszcze awarie w instalacji, problemy ze sprzątaniem i duże zużycie środków czystości. Aby temu zapobiec, warto zamontować zmiękczacz wody. Oto nowy pomysł na stały dostęp do jej zasobów od polskiej marki Ecoperla! Poznajcie Ecoperla Softcab!

Polska marka Ecoperla jest dobrze znana w branży uzdatniania wody i doceniana za proponowane rozwiązania. W ofercie znajdują się filtry kuchenne, centralne stacje uzdatniania wody oraz akcesoria i części zamienne. Każdy, kto zdecyduje się na ich produkty, może liczyć na pomoc działu technicznego i konsultacje.

Ecoperla stara się dopasowywać swoje produkty do potrzeb różnych osób i ich oczekiwań od produktów uzdatniających wodę. Tym razem powstała seria kompaktowych zmiękczaczy wody Ecoperla Softcab dla tych, którzy cenią sobie wysoką jakość i ekonomiczną pracę, a przy tym chcieliby kupić produkt za rozsądne pieniądze.

Trzy zmiękczacze wody Ecoperla Softcab

W skład serii kompaktowych zmiękczaczy wody Ecoperla Softcab wchodzą trzy modele. Najmniejszy z nich, Ecoperla Softcab 12, posiada 12 litrów żywicy jonowymiennej. Średni model, Ecoperla Softcab 25, jest idealny na potrzeby 4-5 osobowej rodziny i posiada 25 litrów żywicy jonowymiennej, natomiast Ecoperla Softcab 35 to największy z modeli z aż 35 litrami złoża zmiękczającego. Można go uznać za jeden z największych dostępnych kompaktowych zmiękczaczy wody na rynku. Wszystkie doskonale się prezentują i posiadają wymiary, dzięki którym będzie można zamontować je we wnękach i zabudowach.

Głowica sterująca zintegrowana z obudową

Jedną z najważniejszych cech zmiękczaczy wody Ecoperla Softcab jest fakt, że obudowa została zaprojektowana specjalnie pod głowicę sterującą. W tworzeniu tego połączenia brał udział amerykański producent Clack. To firma działająca od wielu lat i specjalizująca się w wytwórstwie głowic sterujących. Zawory ich wykonania są uznawane za bezawaryjne i bardzo łatwe w serwisowaniu. Pełne dopasowanie kabinetu do tego komponentu to dodatkowe zalety, których na próżno szukać w konkurencyjnych modelach.

Żywica jonowymienna najlepszej jakości

Ecoperla Softcab jest wyposażony w bardzo dobrej jakości żywicę jonowymienną. Jest to żywica monosferyczna. Jednakowa budowa każdej cząsteczki przekłada się na trwałość tego złoża oraz jego żywotność. Poza tym pozwala na dokładne zmiękczanie wody oraz regenerację.

Funkcjonalny kabinet

Ecoperla Softcab jest wyposażony w bardzo dobrej jakości obudowę. Została wykonana z trwałego tworzywa, odpornego na uszkodzenia i zarysowania. Poza wymiarami, dzięki którym urządzenie zajmie minimalną ilość miejsca, ten zmiękczacz wody jest jeszcze bardzo funkcjonalny. Mamy tu do czynienia z przesuwną klapą, dzięki której dostęp do zbiornika solanki i panelu sterującego jest bardzo prosty. Ekran z wyświetlaczem i interfejs chroni dodatkowa osłonka, która zapobiega przedostawaniu się zanieczyszczeń z zewnątrz. Użytkowanie zmiękczacza wody Ecoperla Softcab będzie wygodne, nawet jeśli zostanie zamontowany w zabudowie.

Ecoperla Perfect System

Bardzo ważnym elementem zmiękczaczy wody Ecoperla Softcab jest Ecoperla Perfect System. Są to precyzyjnie dobrane ustawienia głowicy sterującej, dzięki którym zmiękczacz wody będzie oszczędnie pobierał wodę oraz sól na regenerację. Ecoperla Perfect System znacząco obniża koszty eksploatacji, ale zapewnia też prawidłową pracę zmiękczacza wody.

Ecoperla Softcab – zmiękczacz wody na medal!

Ecoperla Softcab to dobre jakościowo, trwałe, wydajne i dostępne w dobrej cenie zmiękczacze wody. Stanowią bardzo dobrą propozycję do domów i z pewnością pomogą się uporać z problemem twardej wody.