Korzystanie z mediów społecznościowych, publikowanie nowych postów i całe zarządzanie social mediami z pewnością bywa naprawdę wyczerpujące. W związku z czym już dziś otrzymujesz jedyną i niepowtarzalną możliwość do skorzystania z narzędzi, które znacznie ułatwią i przyspieszą Twoją pracę.

Social media prywatnie czy w pracy?

Posiadasz bloga internetowego i prowadzisz go na własny użytek? A może Twój blog to równocześnie blog, reklamujący Twoją działalność, sklep internetowy, czy też różnego rodzaju inne, oferowane przez Ciebie usługi? Niezależnie od tego, jaka konkretnie jest Twoja sytuacja już dziś możesz ułatwić sobie życie, wykorzystując narzędzia, dzięki którym zarządzanie social mediami stanie się dla Ciebie naprawdę łatwe. Przekonaj się, że możesz zacząć korzystać z nich już dziś w naprawdę atrakcyjnej cenie lub nawet przetestować zupełnie za darmo.

Pełen wachlarz narzędzi do social mediów

Na rynku występuje obecnie bardzo wiele tego rodzaju narzędzi, a można wśród nich wymienić między innymi Hootsuite, PromoRepublic, Buffer, SocialBee, Sprout Social, czy też Midrub lub Stackposts jako zupełnie inny format. Wszystkie z nich mają sprawić, że Twoje codzienne funkcjonowanie w mediach społecznościowych stanie się znacznie łatwiejsze i przyjemniejsze, ale ich działanie nieco się od siebie różni. Co więcej różnią się one również ceną i tak trzy pierwsze narzędzia spośród wymienionych powyżej są płatne okresowo, co pewną ilość czasu i opłaty te trzeba stale uiszczać, aby narzędzie właściwie działało. Jednakże istnieją również narzędzia takie, jak Midrub czy Stackposts za które płacisz jednorazowo kilkadziesiąt dolców i nie ponosisz już żadnych innych kosztów, a ponadto dodatkowo daje Ci bezgraniczną możliwość aktualizowania Twojego narzędzia również za darmo.

Midrub to tak naprawdę pakiet narzędzi

Midrub posiada szeroką gamę różnego rodzaju narzędzi, których zadaniem jest ułatwianie Twojej codziennej pracy i zarządzania kanałami w social media. Ale istotne jest również to, że stara się stale rozwijać i urozmaicać, dzięki czemu zawsze jest na bieżąco i może Ci oferować jak najskuteczniejsze zarządzanie.

Jakiego rodzaju narzędzia oferuje Ci Midrub?

Midrub to przede wszystkim ogromna ilość przyborów, które są Ci niezbędne do prowadzenia jak najefektywniejszej pracy w mediach społecznościowych. Należy do nich między innymi:
– Planista postów – narzędzie, które daje możliwość decydowania o tym, kiedy konkretnie zostanie opublikowany dany post. Przy czym różnego rodzaju posty można publikować, obsługując je według konkretnych dni tygodnia, godziny oraz decydować również o tym, na ile często będą się pojawiać na naszych profilach społecznościowych.
– Monitoris – narzędzie, pozwalające dostrzec to, kiedy powinno się otrzymać wszelkie nowe komentarze, ich polubienia i pozwalanie na wystawienie odpowiedzi na otrzymane komentarze. Niebawem powinno ono zostać jeszcze bardziej usprawnione.
– Konta grupowe – narzędzia, które umożliwiają tworzenie różnego rodzaju grup z wieloma kontami i publikowanie ich wszystkich przy użyciu tylko jednego kliknięcia.
– Email Planner – pozwala na decydowanie o tym, kiedy dany szablon e-mail zostanie wysłany. Można przy tym planować to według konkretnych dni tygodnia, godzin i decydować, jak często będą one wysyłane do wybranej przez nas listy.
– Spintax – narzędzie, którego użycie pozwala wysyłać jak najbardziej oryginalne posty, wiadomości e-mail i co więcej obsługuje praktycznie dowolny język. Można utworzyć do niego listę ze słowami i dodać jak najwięcej synonimów do każdego z tych słów. Każde słowo zostanie tym samym zastąpione synonimem w sposób losowy.
– Amazon RSS Creator – pozwala na utworzenie kanału RSS z dowolnej listy produktów danego sprzedającego i opublikowanie go w sieciach społecznościowych. Można do tego celu nawet zastosować kod refferal.
– Ebay RSS Creator – kolejne narzędzie, dające możliwość stworzenia kanału RSS z dowolnej listy produktów sprzedawcy i publikowanie w sieciach społecznościowych. Można do tego celu użyć nawet kod refferal.
– MailChimp Importer – narzędzie, umożliwiające eksportowanie wiadomości e-mail z dowolnego MailChimp na liście, która została utworzona dla nas przez Midrub.

Publikujesz w socialach, czy też konsumujesz treści?

Media społecznościowe to w dobie dzisiejszych czasów niemalże swego rodzaju skarbnica wiedzy, na którą składają się różnego rodzaju mniej, lub bardziej popularne blogi. W związku z czym również istnieje coraz większa gama różnego rodzaju profili społecznościowych, na których tego rodzaju blogi można tworzyć. Na szczęście Midrub obsługuje niemalże wszystkie z nich. Jak się okazuje pośród profili obsługiwanych przez Midrub znajduje się między innymi Facebook, Twitter, Youtube, Dailymotion, Reddit, Flickr, Imgur, Instagram, LinkedIn, Tumblr, Google Plus, Pinterest, Medium, Blogger, WordPress, VK, Vimeo, Telegram, czy też Odnoklassniki.

Niektóre z nich są bardziej, inne mniej znane, jednak wszystkie się przydają, a każde z nich służy przedstawianiu innych informacji.

Odpowiednie narzędzie to oszczędność czasu

Reasumując, jeśli posiadasz liczne konta na różnego rodzaju portalach społecznościowych z pewnością potrzebujesz również profesjonalnej pomocy w zarządzaniu nimi. Jeśli chcesz, aby Twoje narzędzie do zarządzania Twoimi profilami w mediach społecznościowych było naprawdę profesjonalne, skuteczne i konkretne skorzystaj ze Stackposts, a przekonasz się na własnej skórze ile zalet niesie za sobą korzystanie z tego rodzaju „ułatwiaczy” życia.

Dziedzina ta bardzo prężnie się rozwija i również Stackposts stara się dorównywać najnowszym standardom na rynku. Przy czym oferuje Ci to wszystko już dziś w naprawdę niskiej i mega atrakcyjnej cenie. Jeszcze się zastanawiasz? Przetestuj Stackposts w formie demo i sprawdź, czy to narzędzie przypadnie Ci do gustu i ułatwi Ci korzystanie z wszystkich Twoich kanałów internetowych. To wygoda, na którą z pewnością Cię stać i którą znajdziesz już dziś w jednym miejscu. Stackposts daje Ci wszystko to, o czym marzyłeś od dawna – to jakość i profesjonalizm usługi, dzięki której zyskasz sporo wolnego czasu, a więc zaoszczędzisz, ale jak się okazuje nie tylko czas, a również pieniądze, dzięki bardzo atrakcyjnej cenowo ofercie. Zapraszamy Cię serdecznie do korzystania ze Stackposts!