Uzdatnianie wody staje się coraz ważniejszą dziedziną. Decydujemy się na rozwiązania służące poprawie parametrów wody, ponieważ chcemy korzystać z tej, która niesie ze sobą same korzyści, a jej użytkowanie nie powoduje problemów i zbędnych nerwów. Przy wyborze urządzeń do uzdatniania wody warto stawiać na jakość. Tylko to da pewność wydajnej i bezproblemowej pracy przez lata. Takie urządzenia przygotowała właśnie polska marka Ecoperla. Kto ją stworzył i dlaczego tak szybko zdobyła popularność?

Ecoperla to polska marka oferująca rozwiązania do uzdatniania wody w gospodarstwach domowych. To ekskluzywne urządzenia tworzone na terenie Europy z wysokiej jakości komponentów przy współpracy z najlepszymi z branży uzdatniania wody. Swoją cegiełkę w produkty włożyła między innymi firma Clack i Lanxess. Z założenia marka Ecoperla miała zapełniać lukę na rynku uzdatniania wody i oferować zrozumiałe rozwiązania dostosowane do potrzeb. A przez kogo została stworzona?

Lata doświadczenia stoją za sukcesem

Choć samą markę można uznać za młodą, to jednak stoją za nią lata doświadczenia. Pomysłodawcą i twórcą była firma Klarsan, która działa w branży uzdatniania wody już od 2007 roku.  Jej historia jest jednak znacznie dłuższa, ponieważ założenie zostało poprzedzone wieloma latami pracy samego właściciela. Zdobyte doświadczenie i umiejętności pozwoliły na stworzenie dobrze prosperującego przedsiębiorstwa, które opiera swoje działania na tych samych, ważnych filarach wśród których można wymienić: doświadczenie i wiedzę, profesjonalizm, poszukiwanie nowych rozwiązań, współpracę.

Firma działa na terenie całego kraju, a efektywną pracę ułatwia główna siedziba oraz magazyny w samym sercu kraju. Ze zleceniami zgłaszają się zarówno klienci indywidualni, jak też firmy. Klarsan przygotowuje wodę na cele: przemysłowe, medyczne, socjalno-bytowe oraz rekreacyjne. Doświadczona kadra inżynierska nie boi się żadnego wyzwania, a każda sprawa traktowana jest wyjątkowo. Poszukiwane i dobierane są najlepsze możliwe rozwiązania, w pełni dostosowane do panujących warunków.

Klarsan współpracuje z najlepszymi z branży uzdatniania wody. Wśród partnerów można wymienić takich liderów jak: Clack, Cintropur, Lanxess, Atlas Filtri. To pozwala na zaoferowanie najwyższej klasy komponentów oraz bycie na bieżąco z najlepszymi rozwiązaniami. Istotnym filarem jest sama współpraca – ze zleceniodawcami, kontrahentami, dystrybutorami, ale również między działami w firmie.

Jak wygląda współpraca z firmą Klarsan?

Usługi świadczone podczas danego zlecenia są dobierane do indywidualnych potrzeb każdego klienta.  Zazwyczaj współpraca zaczyna się od wstępnego wywiadu oraz wizji lokalnej. Klarsan dysponuje profesjonalnym, dobrze wyposażonym laboratorium, w którym przeprowadzane są analizy fizykochemiczne oraz bakteriologiczne. Oprócz tego przeprowadzane są też testy obciążeniowe na próbkach wody. Na podstawie zebranych informacji dobierane są metody uzdatniania wody oraz powstają projekty stacji. Każdy etap jest konsultowany. Firma oferuje także montaż, serwis, usługi szkoleniowe oraz związane z obsługą stacji uzdatniania wody.

Jak doszło do stworzenia marki Ecoperla?

Podczas pracy inżynierowie zauważyli potrzebę rozdzielenia gałęzi przemysłowej od tej, dotyczącej gospodarstw domowych. Wszystko ze względu na różnorodność rozwiązań i potrzeb. Stacje do uzdatniania wody w przemyśle praktycznie zawsze różnią się od siebie. Muszą być szyte na miarę, z idealnie dobranym komponentami. Z kolei rozwiązania do domu mogą być usystematyzowane. Klienci indywidualni mają zazwyczaj podobne problemy. Z tych względów powstała marka Klarsan oferująca rozwiązania przemysłowe oraz marka Ecoperla dedykowana domowi.

Asortyment marki Ecoperla

W asortymencie marki Ecoperla znajdziecie doskonale wyselekcjonowane, stworzone z myślą o potrzebach i wygodzie użytkowania urządzenia do uzdatniania wody. To filtry kuchenne, urządzenia na cały dom oraz akcesoria. Wszystko przemyślane w najdrobniejszych szczegółach. Na wybrane urządzenia obowiązuje aż 10 lat gwarancji. Ponadto eksperci stworzyli specjalne systemy wspomagające prawidłowe działanie oraz obniżające koszty eksploatacji. Ecoperla posiada oficjalny kanał na YouTube z wiedzą merytoryczną. Warto sprawdzić ofertę tej marki, ponieważ dba o swoich odbiorców na każdym etapie eksploatacji urządzeń!