Piękno, wydajność, funkcjonalność i innowacyjność – oto cztery cechy, którymi polska marka Ecoperla podbiła rynek uzdatniania wody. Jednak to nie są jedyne zalety marki. Co można znaleźć w ofercie i dlaczego warto się zainteresować?

 O polskiej marce Ecoperla słów kilka

Ecoperla to polska marka, która powstała z myślą o osobach mających problemy z wodą użytkową. Te urządzenia filtracyjne charakteryzują się dobrymi komponentami, solidnym wykonaniem oraz atrakcyjną ceną.

Wszystkie produkty są produkowane w fabrykach na terenie Europy. Powstawały przy współpracy z najlepszymi z branży uzdatniania wody, między innymi: Erie water treatment, Clack, Lanxess.

Każde z urządzeń zostało przemyślane w najdrobniejszym szczególe. Wzięto pod uwagę ich funkcjonalność, ale także wygląd.

Urządzenia marki Ecoperla

Istotną częścią oferty produktów Ecoperla są filtry kuchenne. Wśród nich warto wyróżnić  system odwróconej osmozy Ecoperla Rosa. Posiada dwie funkcje poboru wody: wodę idealną do przyrządzania napojów oraz potraw, a także wodę o właściwościach alkalicznych doskonałą do codziennego bezpośredniego spożywania.

Filtry na cały dom to przede wszystkim kompaktowe stacje wielofunkcyjne Ecoperla Multicab oraz kompaktowe zmiękczacze wody  z serii Ecoperla Toro oraz Ecoperla Slimline.

Osobny segment produktów stanowią urządzenia filtracyjne o dużych wydajnościach z serii Ecoperla Tower. Ich zadaniem jest dokładane filtracja zanieczyszczeń znajdujących się w wodzie. Te produkty powinny być dobierane do problemu obecnego w danym miejscu.

Do urządzeń z serii Ecoperla Tower można zaliczyć:

  • Zmiękczacz wody Ecoperla Softower
  • Stację wielofunkcyjną Ecoperla Multitower
  • Odżelaziacz wody Ecoperla Ironitower
  • Stację do usuwania żelaza i manganu Ecoperla Sanitower
  • Urządzenie do usuwania azotanów Nitratower
  • Kolumnę węglową Ecoperla Carotower
  • Kolumnę filtracyjną Ecoperla Sedimentower

urządzenia do filtracji wody Ecoperla

Ekologiczne, ekonomiczne, innowacyjne systemy

Projektanci zadbali o każdy szczegół. By eksploatacja trwała jeszcze dłużej, była bezpieczna oraz tania. Powstały trzy systemy przeznaczone do różnych rodzajów filtrów.Ecoperla: Ecoperla Perfect System, Ecoperla Smart System oraz Ecoperla Security System.

Ecoperla Perfect System jest przeznaczony do kompaktowych zmiękczaczy wody oraz kompaktowych stacji wielofunkcyjnych. Jego zadaniem jest utrzymanie optymalnej i bezawaryjnej pracy urządzeń. Ten system ma znaczący wpływ na zużycie roztworu solanki na regenerację. Kupując urządzenia z tym systemem można być pewnym, że nie dojdzie do awarii, a złoże będzie prawidłowo oczyszczane.

Ecoperla Smart System to część urządzeń filtracyjnych z serii Ecoperla Tower. Ustawienia głowicy sterującej są dobierane do indywidualnych parametrów wody użytkownika na podstawie wyników analizy wody.

Ecoperla Security System został stworzony z myślą o ochronie filtrów kuchennych. Jego zadaniem jest ochrona przestrzeni przed zalaniem w trakcie wystąpienia niespodziewanej awarii. Działa automatycznie bez potrzeby zasilania.

10 lat gwarancji

Eksperci polskiej marki Ecoperla nie tylko dbają o najwyższą jakość i wydajność stacji uzdatniania. Na wybrane urządzenia, w tym całą serię Tower, marka Ecoperla oferuje 10-letnią gwarancję na całe urządzenia. To zapewnienie Klientom wsparcia technicznego w razie ewentualnych problemów. Tak długa gwarancja mówi sama za siebie – urządzenia są wykonane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

Współpraca na korzystnych warunkach

Ecoperla zapewnia swoim klientom współpracę oraz troskę na każdym etapie użytkowania produktów. Każdy może liczyć na porady dotyczące konserwacji urządzeń, pomoc techniczną, dostęp łatwy dostęp do instrukcji obsługi oraz innych materiałów, łatwy dostęp do akcesoriów oraz cześci zamiennych. Dodatkową zaletą jest możliwość zamówienia profesjonalnego serwisu do instalacji lub przeglądu urządzeń.

Ecoperla ma także bardzo atrakcyjne warunki gwarancyjne, które przyciągają coraz to większe grono zainteresowanych. Każdy produkt można zainstalować samodzielnie, producent nie wymaga autorskiego serwisu do utrzymania warunków gwarancji.