Skuteczność metody Brite Smile

W Polsce mało kto wie czym jest metoda Brite Smile, mimo iż w Stanach Zjednoczonych to najpopularniejszy sposób na idealnie białe zęby.

To innowacyjne wybielanie zębów jest nie tylko znacznie skuteczniejsze niż dotychczasowe zabiegi, ale również bezpieczniejsze. Stosuje się tu bowiem zimne światło, dzięki czemu nie powstaje już zagrożenie nadwrażliwości zębów. Dużą zaletą Brite Smile jest trwałość efektów, jakie to wybielanie zębów gwarantuje. Dodatkowym atutem jest bardzo krótki czas trwania pełnego zabiegu. Chyba jedynym minusem wybielania zębów systemem Brite Smile jest jego cena, która znacznie przewyższa ceny zabiegów tradycyjnego wybielania zębów w gabinetach stomatologicznych. Pewien kłopot może stanowić także niska dostępność opisywanego zabiegu wybielania zębów, ponieważ wciąż w Polsce brakuje klinik stomatologicznych wyposażonych w tak specjalistyczny i nowoczesny sprzęt.

2 myśli na temat “Skuteczność metody Brite Smile

  • 27/06/2008 o 20:47
    Permalink

    Ja bym raczej tę niską dostępność wybielania Brite Smile nazwał niemal brakiem dostępności. Może w Warszawie są kliniki stomatologiczne oferujące opisywanie wybielanie zębów, ale w mniejszych miastach nie ma na to żadnej szansy.

  • 03/08/2009 o 16:11
    Permalink

    Informacje na temat Brite Smile w Polsce możecie Państwo uzyskać pod telefonem…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.