Od dawna myślałem o zabiegu, jakim jest wybielanie zębów. Nigdy nie byłem zadowolony z mojego uśmiechu i chciałem to zmienić. Wiedziałem, że nowoczesna technologia pozwala na skuteczne wybielanie zębów. Czytałem wiele w Internecie, przeglądałem fora, serwisy, porady dentystów. Nowością na rynku okazał się zabieg Brite Smile.

Klinika stomatologiczna, w której mogłem wykonać Brite Smile znajdowała się w moim mieście. Wydawałoby się, że wszystko idzie po mojej myśli. Nie do końca niestety tak było. Od dziecka bałem się dentystów. Wybielanie zębów to zupełnie odmienna sprawa, ale sam fakt, że będę przebywał w gabinecie dentystycznym przyprawiał mnie o dreszczy. Mimo tego, że przynajmniej dwa razy w roku uczęszczałem na badania u stomatologa, to moja „samozwańcza” podróż w to miejsce napawała mnie pesymizmem. Wizyta w miejscu, jakim jest klinika stomatologiczna była dla mnie koniecznością – niczym więcej. Powtarzałem sobie, że Brite Smile to nic strasznego. To zwykły zabieg, wybielanie zębów, a nie wiercenie dziur. Pamiętam jak by to było wczoraj – moją pierwszą wizytę u dentysty. Miałem wyrywany ząb, dostawałem znieczulenia. Mimo tego cały czas czułem przeraźliwy ból. Miałem wrażenie że z każdą minutą, sekundą, każdym moim oddechem to uczucie narastało. Dostałem kilka dawek znieczulenia, podczas gdy na normalne dziecko powinna zadziałać jedna. Klinika stomatologiczna to może być naprawdę straszne miejsce.

Teraz, gdy jestem dorosły zdaje sobie sprawę, że należy dbać o zęby. Chce, żeby mój uśmiech był biały i zdrowy. Mimo moich wątpliwości, po dość długim czasie zdecydowałem się na wybielanie zębów. Zabieg Brite Smile okazał się stosunkowo przyjemny – jeżeli tak nazwać można odpoczywanie na fotelu dentystycznym. Oprócz przyjemnego ciepła nic nie czułem. Zajmowało się mną dwóch profesjonalnych i przygotowanych stomatologów. Bardzo cieszę się, że klinika stomatologiczna, którą wybrałem była zaopatrzona w nowoczesny sprzęt. Wszystkie moje uprzedzenia oraz obawy związane ze stomatologią odeszły. Specjaliści byli naprawdę mili i bardzo przygotowani. Wybielanie zębów minęło mi bardzo szybko. Cieszę się szczególnie dlatego, że pokonałem swój umysł – pokonałem swoją fobię. Teraz klinika stomatologiczna to dla mnie normalne miejsce. Bez problemu mogę w niej przebywać i się leczyć.