Cały świat tak naprawdę uwielbia kupować, Polacy również wydają na zakupy coraz więcej pieniędzy, chętnie korzystają z zagranicznych portali oraz klubów zakupowych, w których możliwości takie jak kupon rabatowy albo karta członkowska pozwalają na robienie jeszcze tańszych zakupów. W sieci co jakiś czas pojawiają się nowe interesujące miejsca, oferujące doskonałej jakości asortyment z różnych dziedzin. Doskonałym tego przykładem jest Massdrop. Nowa nazwa tej platformy to DROP.

Massdrop, czyli idealne miejsce na zakupy

Promocje cenowe przeciągają każdego. Lubimy kupować dobre jakościowo rzeczy, które są przecenione, i to konkretnie. Massdrop to jedno z takich miejsc w sieci, gdzie obniżki sięgają nawet do 80%, chociaż oczywiście część rzeczy jest przeceniona na przykład tylko o 20%. Jedno jest natomiast pewne – wybór jest tam naprawdę ogromny, a poza znanymi markami można wybierać też wśród rzeczy „Massdrop made”. To asortyment przygotowany ściśle dla tej marki, tak naprawdę niedostępny w żadnym innym miejscu w sieci. Aby w pełni korzystać z możliwości serwisu, przeglądać dostępny tam towar, śledzić promocje cenowe i obniżki, trzeba się zalogować. Można zrobić to tradycyjnie, po prostu wchodząc na stronę, albo skorzystać z linka od osoby wcześniej zalogowanie. Taki link pozwala na uzyskanie $10 na pierwsze zakupy, a kwota ta jest wystarczająca do tego, by kupić jakieś ciekawe rzeczy na przykład z działu beauty, czyli uroda.

Kto znajdzie coś dla siebie na Massdrop?

Do kogo w ogóle jest skierowana oferta strony Massdrop? Ciekawe rzeczy znajdą tam tak naprawdę wszyscy, bez względu na płeć czy zainteresowania. Działów z fajnymi rzeczami w dobrych cenach nie brakuje, można skusić się na coś z dziedziny urody i piękna, kupić coś rozwijającego wyobraźnię w dziedzinie gier, albo zaopatrzyć się w akcesoria do robótek ręcznych. Miłośnicy dbania o samochód również znajdą tam coś dla siebie, tak samo jak osoby lubiące gotować, majsterkować lub po prostu działać w duchu DIY. Niektóre rzeczy są tam przecenione nawet o 80%, można je zatem kupić dosłownie za grosze, chociaż w tym miejscu warto jeszcze raz przypomnieć, że kwoty są tam naliczane w dolarach. Czasami przeceny są mniejsze, bywają też organizowane akcje typu „flash sales”, które trwają stosunkowo krótko, a zatem trzeba szybko się zdecydować na zakup.

DROP to nie tylko niskie ceny. To też wygoda!

Wygodne zakupy z domu, możliwość wyboru wśród bardzo wielu marek, świetnej jakości asortyment w okazyjnych cenach, przyciągają coraz większą liczbę klientów, którzy namiętnie odwiedzają stronę każdego dnia, by sprawdzać nowe promocje i obniżki. Mądre kupowanie to kupowanie nie tylko tanie, ale też sprawne i szybkie. Dzięki zakupom w internecie, potrzebne lub wymarzone rzeczy można wyszukiwać tak naprawdę o każdej porze dnia i nocy, nie martwiąc się, czy akurat w danym dniu jest handlowa niedziela. To właśnie przewaga internetu, e-commerce to po prostu przyszłość zakupów. Jeszcze trochę i ludzie zapomną o kupowaniu w galeriach, bo miejsca w sieci takie jak DROP/Massdrop oferują dużo więcej.

DROP (Massdrop) odkryłam niecały rok temu i od tego czasu odwiedzam tę stronę kilka razy dziennie.