Dla kogo jest usługa Taxify? Sporo osób się nad tym zastanawia. Wiele osób nie jest jeszcze przygotowanych psychicznie do tego, aby korzystać z możliwości mobilnego zamawiania przejazdu. Coraz więcej osób przekonuje się do tej możliwości i z roku na rok zainteresowanie tego typy usługami rośnie. Kto więc korzysta najczęściej z usług oferowanych przez Uber lub Taxify?

Przewóz osób dla tych, co nie chcą przepłacać

Jeśli ktoś nie chce przepłacać za usługi transportowe, to na pewno zdecyduje się na przewóz za pomocą aplikacji mobilnej, gdzie możemy zamówić sobie auto z kierowcą w ciągu dosłownie kilku chwil. Od samego początku mamy świadomość tego jaka będzie cena przejazdu. Jest to naprawdę świetne rozwiązanie. Dzięki temu nigdy nie zostaniemy zaskoczeni kosztem przejazdu.

Z aplikacji takiej jak Taxify korzystają osoby nowoczesne, które chcą korzystać z możliwości jakie dają nam dzisiejsze telefony komórkowe. Wiemy jak daleko od nas znajduje się kierowca. Mamy wiedzę na temat tego jak długo będziemy oczekiwać na przyjazd naszego przewoźnika. Czyż nie jest to bardzo wygodne? Oczywiście, że tak.

Z możliwości aplikacji mobilnej do przewozu osób korzystają również ci, którzy nie chcą wszędzie nosić portfela, bądź nie lubią płacić za przejazd gotówką. Jest to dosyć wygodne, ponieważ w naprawdę bardzo wielu przypadkach kierowcy taksówek nie chcą wydawać reszty. Łatwo jest przecież powiedzieć, że nie mamy drobnych. Z reguły jednak jest to kłamstwo, ale pasażer nic nie jest w stanie na to poradzić i w rezultacie w ostateczności zgadza się na to, aby nie wydawać mu reszty.

Ile kosztuje korzystanie z Taxify albo Uber?

Korzystanie z tego rodzaju aplikacji nie kosztuje tak naprawdę nic. Korzystanie z aplikacji mobilnej do zamawiania transportu to same korzyści, z których głupotą byłoby nie skorzystać. Warto wiedzieć o tym, że możemy liczyć na takie korzyści jak obniżona stawka za kilometr, a także kupony rabatowe, które można wykorzystać na kolejne przejazdy za pomocą aplikacji mobilnej.

Ile można zyskać za pomocą kuponu? Kupon rabatowy może mieć naprawdę bardzo różną wartość. Wszystko tak naprawdę zależy od tego jaka aktualnie jest promocja. Najlepsze promocje obowiązują na krótko po rozpoczęciu działalności w nowym mieście. Wtedy usługa ma za zadanie zachęcić jak najwięcej osób do tego, aby korzystały z aplikacji mobilnej i zamawiały za jej pomocą przejazdy samochodami. Rabaty w wysokości nawet 50% nie powinny więc nikogo dziwić, ponieważ właśnie taka jest polityka firmy Taxify.

Taxify czy Uber? Kto wygra wyścig o klienta?

Kto posiada większą ilość pasażerów? W rzeczywistości więcej pasażerów posiada ten przewoźnik, który jest na rynku dłużej. Najwięksi konkurencji to właśnie Taxify i Uber. Obydwie te firmy posiadają ogromne rzesze zwolenników wśród pasażerów jak i wśród kierowców.

Pasażerowie, którzy korzystają z jednej i drugiej aplikacji mogą liczyć na wiele promocji i kodów rabatowych. Każda z firm co jakiś czas nagradza swoich użytkowników, aby zachęcić ich do tego, żeby korzystali z jej usług. Więcej na ten temat przeczytasz pod tym linkiem.

Wyścig ostatecznie wygra ta firma, która zaoferuje niższe ceny, większą dostępność pojazdów oraz będzie posiadać lepszą, bardziej przejrzystą aplikację, która będzie dobrze działać pod każdym systemem operacyjnym w naszych telefonach komórkowych. Na dzień dzisiejszy mówi się bardzo dużo o tym, że Taxify posiada znacznie lepszą aplikację niż inni konkurenci. Klienci bardzo dużą uwagę zwracają na to jaka jest aplikacja, czy jest czytelna i jak szybko działa. Jeśli wszystko jest w porządku, to nie szuka się konkurencyjnych aplikacji chyba, że konkurencja oferuje niższe ceny i znacznie więcej promocji.

W tych miastach szukaj ofert przewozowych

Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Łódź, a także Trójmiasto. W tych miastach od pewnego już czasu możesz korzystać z usług oferowanych przez firmę Taxify. Konkurencja może jest w wielu innych miastach ale Taxify posiada świetne promocje, które zachęcają do korzystania z tych usług. Dodatkowo z miesiąca na miesiąc rozrasta się lista miast, które są obsługiwane przez tę firmę.

Oczywiście zdarzają się w ostatnich miesiącach korporacje taksówkarskie, które próbują swoich sił oferując swoje własne aplikacje mobilne. Jest to próba przejęcia klientów takich firm jak Taxify czy Uber, które na razie oferują usługi tylko w niektórych miastach naszego kraju. Korporacje są wszędzie. W małych i dużych miastach. Korporacje taksówkarskie funkcjonują nawet w niewielkich gminach wiejskich.

Jeżdżąc po świecie głupotą byłoby nie szukać tanich możliwości przejazdu taksówkami. Zamawianie przejazdu przez aplikacje mobilne to naprawdę dobry wybór, ponieważ możemy zaoszczędzić sporo pieniędzy. Zaoszczędzone pieniądze możemy przeznaczyć na kolejne przejazdy, co jest bardzo wygodne i opłacalne. Dodatkowo mamy promocje, które co jakiś czas są organizowane dla każdego, kto chce skorzystać z możliwości przejazdu.

Jaki koszt za kilometr?

Jeden kilometr w przypadku taksówek to koszt około 2,50 zł. Tak jest z reguły w każdym mieście. Czasem ceny są trochę wyższe ale jest to stosunkowo rzadkie. Korzystając z Taxify możemy liczyć na koszt przejechania kilometra w wysokości około 1,30 zł. Co więcej, gdy nadarzy się okazja i firma zrobi jakąś promocję, to można liczyć na to, że koszt ten będzie jeszcze niższy o połowę. W sumie więc możemy zapłacić około 70 groszy za jeden kilometr. Tak naprawdę nie ma możliwości, aby jakakolwiek korporacja taksówkarska mogła zaoferować jeszcze niższe koszty.

Taksówkarze nienawidzą kierowców Taxify, ponieważ odbierają im klientów, przez co dochody taksówkarzy maleją. Zdarzają się różnego rodzaju walki pomiędzy taksówkarzami, a kierowcami oferującymi usługi za pomocą aplikacji mobilnej. Taksówkarze przygotowują różne prowokacje, zgłaszają sprawy policji, ITD, aby ukarały kierowców jeżdżących poprzez usługę Taxify. Kary za jazdę bez licencji sięgają nawet 10 tysięcy złotych, dlatego są naprawdę bardzo dotkliwe. Kierowcy muszą uważać, a stracić na tym mogą pasażerowie, jeśli zakaże się przewozu firmom z aplikacji mobilnych.

Wykorzystaj oficjalny kod rabatowy Taxify, aby zmniejszyć rachunek za wybrany kurs w Twoim mieście.