Wśród topowych kompaktowych zmiękczaczy wody, swoje miejsce zajął Pentair IQsoft! Co to jest za zmiękczacz wody? Czym się wyróżnia? Dlaczego mówi się o nim jako o jednym z najważniejszych produktów Pentair?

Zmiękczacz wody na miarę dzisiejszych czasów

Przede wszystkim warto było czekać na funkcję WiFi, którą wciąż ma jeszcze niewiele zmiękczaczy wody. Wreszcie pomyślano o fanach nowoczesnych rozwiązań i cyfryzacji codzienności. Aplikacja, która daje pełne możliwości kontrolowania zmiękczacza wody to ConnectMySoftener. Wystarczy ściągnąć ją na telefon lub tablet i można rozpocząć śledzenie pracy swojego zmiękczacza wody. Aplikacja jest w pełni kompatybilna z systemami Android oraz IOS.

Dzięki podłączeniu zmiękczacza wody pod WiFi będziemy mieć pod kontrolą napełnienie zbiornika solanki, zużycie oraz przepływ wody. Bez problemu będziemy też mogli włączyć tryb wakacyjny pracy urządzenia. Dzięki temu podczas naszej nieobecności Pentair IQsoft będzie pobierał mniej wody i przeprowadzał rzadszą regenerację.

Jeszcze bardziej ekonomicznie

Do równie istotnych zmian należy usprawnienie pracy procesora. Dodano dodatkowy elektrozawór, dzięki czemu możliwe jest szybsze płukanie złoża wodą po solankowaniu. Dzięki temu czas oczekiwania na ponowne zmiękczanie wody skrócił się. Nowe zmiękczacze wody Pentair IQsoft zużywają o wiele mniej soli na regenerację niż modele z poprzednich serii.

Dodatkowo zadbano także o komfort osób, które zdecydowały się zamontować swój zmiękczacz wody w ciemnym pomieszczeniu lub wnęce. Dosypywanie soli jest naprawdę proste. O jej braku przypomina dźwiękowy alarm.

Jeszcze lepsze produkty

Przy okazji kompaktowych zmiękczaczy wody Pentair IQsoft warto wspomnieć o ich producencie. Pentair od dawna było znane z produkcji doskonałych głowic sterujących do urządzeń filtracyjnych. Tajemnicą sukcesu tych komponentów jest to, że działają w oparciu o elektrozawory. Z czasem Pentair podjęło decyzję o produkcji całych urządzeń, a za swój najważniejszy produkt do zastosowań domowych wybrało właśnie zmiękczacz wody Pentair IQsoft. Dlaczego o tym wspominam? Ponieważ dzięki temu każdy użytkownik może mieć już pełną pewność, że te urządzenia są wizytówką firmy i zostały dopieszczone w każdym szczególe.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o najwyższym modelu z serii zmiękczaczy wody Pentair IQsoft, odwiedź stronę https://www.zestudni.pl/zmiekczacz-pentair-iqsoft-25/

Czy warto zakupić zmiękczacz wody Pentair IQsoft?

Jeśli szukasz zmiękczacza wody, który będzie wydajny, funkcjonalny i komfortowy w użytkowaniu, to oznacza, że Pentair IQsoft jest właśnie dla Ciebie. Pamiętaj, ze produkty z najwyższej półki mają specjalne udogodnienia, za które trzeba będzie dopłacić. Zdaniem tych, którzy już korzystają ze zmiękczaczy wody Pentair IQsoft, są warte każdej przeznaczonej na nie złotówki.

kompaktowy zmiękczacz wody Erie IQsoft Eco