Szkolenia ze Strefy Kursów w prezencie

Kursy online są doskonałym sposobem na zdobycie dodatkowych umiejętności czy wiedzy w dogodny dla kursanta sposób w dowolnym czasie i miejscu – wystarczy internet, a i to nie zawsze, ponieważ wiele kursów można ściągnąć na dyski i korzystać z nich offline (taką opcję proponuje m. in. platforma Strefa Kursów).

Kurs jako sposób na prezent

Szkolenia online mogą być świetnym pomysłem na prezent. Strefa Kursów umożliwia zakup kart podarunkowych o wartości 50, 100 lub 150 zł. Zakup karty jest niezwykle prosty – płatności można dokonać kartą kredytową, szybkim przelewem, przez PayPal lub przelewem tradycyjnym. Zaraz po zaksięgowaniu płatności, na adres mailowy wysyłana jest karta w postaci pliku PDF. Można ją wydrukować i wręczyć prezent osobiście, albo przesłać mailem. Skorzystać z karty można składając zamówienie na stronie Strefy Kodów i wprowadzając unikalny kod w pole „Wprowadź kod rabatowy”, co obniży automatycznie wartość zamówienia o wartość karty podarunkowej.

Doszkalanie personelu to dobry pomysł

Jeśli prowadzimy firmę i mamy pracowników, których chcemy docenić lub dokształcić, możemy skorzystać z opcji benefitów pracowniczych wykupując dostęp do bazy kursów. Działa to w ten sposób, że pracodawca deklaruje ilość pracowników, którym chce udzielić dostępu do kursów oraz liczbę kursów przypadającą na jednego pracownika (3, 5 lub 10). Pracownik może sam zdecydować, jakim kursem jest zainteresowany i co będzie mu przydatne. Dostęp przydzielany jest na 12 miesięcy.

Należy również wspomnieć o możliwości szkoleń grupowych dla szkół czy instytucji publicznych – Strefa Kursów oferuje również tego rodzaju kursy, jednak są to oferty zindywidualizowane, które trzeba uzgodnić personalnie.

Jakie szkolenia oferuje Strefa Kursów?

Na platformie można za stosunkowo niewysoką cenę w porównaniu do szkół programowania zdobyć wiedzę z zakresu programowania w kilku popularnych językach takich jak m. in. Java Script, Ruby on Rails, C++, Java czy PHP. Ponieważ Strefa Kursów ma w swojej ofercie tzw. Ścieżki Kariery, czyli serie kursów prowadzące do nabycia konkretnej umiejętności (np. ścieżka Programista C++, Front-end Developer, JavaScript Developer), zdobyta wiedza może być kompleksowa i na poziomie komercyjnym.

Strefę Kursów charakteryzuje różnorodność

W Strefie Kursów można zdobyć wiedzę i umiejętności w zakresie projektowania oraz kodowania stron www (HTML5, Java Script, Bootstrap, WordPress, Joomla), ale platforma to nie tylko programowanie i tworzenie stron www – możemy zdobyć tu również kompetencje w innych obszarach takich jak projektowanie 3D, film, grafika, animacja, audio (m in. CorelDRAW, Adobe Photoshop, GIMP, After Effects), tworzenie gier komputerowych, e-marketing (Google AdWords, obecnie nazwane Google Ads, SEO, Social Media).

Kursy dla grafików i architektów

Platforma oferuje szereg kursów z wykorzystaniem technik CAD czy BIM, szczególnie przydatnych architektom, konstruktorom oraz inżynierom różnych branż czy nawet naukowcom, a także wiele szkoleń z obszaru narzędzi biurowych – Excel (podstawowy i zaawansowany z wykorzystaniem VBA), Word, PowerPoint czy Access. Zainteresować może też oferta szkoleń o charakterze poradnikowym, np. prawo dla freelancera czy kurs zarabiania przez internet.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.