Zmiękczacz wody Erie IQsoft. Co znalazło się w najnowszej wersji?

W styczniu 2018 miała miejsce premiera nowej wersji zmiękczacza wody Erie IQsoft Eco. O zmianach, które miały nastąpić użytkownicy zostali poinformowani już rok temu. Na co Erie kazało tak długo czekać wielbicielom ich marki? I czy było warto?

Zmiękczacz wody na miarę dzisiejszych czasów

Przede wszystkim warto było czekać na funkcję WiFi, którą wciąż ma jeszcze niewiele zmiękczaczy wody. Wreszcie pomyślano o fanach nowoczesnych rozwiązań i cyfryzacji codzienności. Aplikacja, która daje pełne możliwości kontrolowania zmiękczacza wody to Erie Connect. Wystarczy ściągnąć ją na telefon lub tablet i można rozpocząć śledzenie pracy swojego zmiękczacza wody. Aplikacja jest w pełni kompatybilna z systemami Android oraz IOS.

Dzięki podłączeniu zmiękczacza wody pod WiFi będziemy mieć pod kontrolą napełnienie zbiornika solanki, zużycie oraz przepływ wody. Bez problemu będziemy też mogli włączyć tryb wakacyjny pracy urządzenia. Dzięki temu podczas naszej nieobecności Erie IQsoft Eco będzie pobierał mniej wody i przeprowadzał rzadszą regenerację.

Jeszcze bardziej ekonomicznie

Do równie istotnych zmian należy usprawnienie pracy procesora. Dodano dodatkowy elektrozawór, dzięki czemu możliwe jest szybsze płukanie złoża wodą po solankowaniu. Dzięki temu czas oczekiwania na ponowne zmiękczanie wody skrócił się nawet o połowę

 • W modelu Erie IQsoft Eco 9 wynosił 43 minuty, a teraz to tylko 26 minut
 • W modelu Erie IQsoft Eco 12 wynosił 50 minut, a teraz to tylko 27 minut
 • W modelu Erie IQsoft Eco 26 wynosił 73 minuty, a teraz to tylko 39 minut
 • W modelu Erie IQsoft Eco 9 wynosił 110 minut, a teraz to tylko 59 minut

Nowe zmiękczacze wody Erie IQsoft Eco zużywają też o wiele mniej soli na regenerację niż poprzednie modele. Realne zużycie soli tabletkowanej spadło o 33 procent.

Dodatkowo zadbano także o komfort osób, które zdecydowały się zamontować swój zmiękczacz wody w ciemnym pomieszczeniu lub wnęce. Specjalnie dla nich dodano funkcję podświetlenia zbiornika solanki. Teraz uzupełnianie zbiornika będzie czystą przyjemnością.

Jeszcze lepsze produkty

Przy okazji kompaktowych zmiękczaczy wody Erie IQsoft Eco warto wspomnieć o ich producencie. Erie od dawna było znane z produkcji doskonałych głowic sterujących do urządzeń filtracyjnych. Tajemnicą sukcesu tych komponentów jest to, że działają w oparciu o elektrozawory. Z czasem Erie podjęło decyzję o produkcji całych urządzeń, a za swój najważniejszy produkt do zastosowań domowych wybrało właśnie zmiękczacz wody Erie IQsoft Eco. Dlaczego o tym wspominam? Ponieważ dzięki temu każdy użytkownik może mieć już pełną pewność, że te urządzenia są wizytówką firmy i zostały dopieszczone w każdym szczególe.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o najwyższym modelu z serii zmiękczaczy wody Erie IQsoft Eco, odwiedź stronę https://www.zestudni.pl/zmiekczacz-erie-iqsoft-eco-26/

Czy warto zakupić zmiękczacz wody Erie IQsoft Eco?

Jeśli szukasz zmiękczacza wody, który będzie wydajny, funkcjonalny i komfortowy w użytkowaniu, to oznacza, że Erie IQsoft Eco jest właśnie dla Ciebie. Pamiętaj, ze produkty z najwyższej półki mają specjalne udogodnienia, za które trzeba będzie dopłacić. Zdaniem tych, którzy już korzystają ze zmiękczaczy wody Erie IQsoft Eco, są warte każdej przeznaczonej na nie złotówki.

kompaktowy zmiękczacz wody Erie IQsoft Eco

2 myśli na temat “Zmiękczacz wody Erie IQsoft. Co znalazło się w najnowszej wersji?

 • 26/05/2018 o 08:50
  Permalink

  Podoba mi się, że wreszcie Erie zdecydowało się na wprowadzenie WiFi. Już wcześniej się dużo mówiło o tym udoskonaleniu i wyszło to naprawdę fajnie. Oferta znacznie się poszerzyła. Teraz Erie IQsoft Eco są nie tylko niezwykle oszczędne i ekologiczne, ale i komfortowe w obsłudze. W końcu mało który zmiękczacz wody da się zaprogramować przez telefon komórkowy 🙂

 • 21/06/2018 o 15:58
  Permalink

  Witam serdecznie. Gdzie mogę znaleźć więcej informacji dotyczących zmian w tym zmiękczaczu wody? Może jakieś dane? Interesuje mnie ten produkt. Biorę go pod uwagę, ale chciałbym znać więcej szczegółów. Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.