Wzbogać swoją domową przestrzeń o zdrową wodę

Na polskim rynku pojawił się niezwykły produkt do uzdatniania wody pitnej. W tej niepozornej obudowie kryje się urządzenie o niezwykłej wydajności zapewniające wodę o najlepszych właściwościach. Dowiedz się dlaczego Ecoperla Profine Zero to prawdziwa rewolucja!

Liczy się co na zewnątrz i co w środku

W tym przypadku to cała prawda. Pod kompaktową, designerską obudową kryje się nowatorski system filtracji wody, jednak zacznijmy od początku.

Ecoperla Profine Zero ma bardzo charakterystyczną budowę. Jest minimalistyczna, wykonana z trwałego tworzywa. Wszystkie elementy znajdują się pod magnetyczną pokrywą. Wymiary pozwalają na montaż produktu i w szafce, i szufladzie. Co więcej, można ustawić urządzenie w dowolnej konfiguracji – pionie lub poziomie. Zajmuje naprawdę niewiele miejsca, może leżeć między talerzami, pojemnikami, sztućcami. Do tego podłączenie Ecoperla Profine Zero jest niezwykle łatwe. Podobnie wygląda sprawa z wymianą wkładów. Mają one wbudowany specjalny mechanizm – wystarczy przekręcić, wyjąć, założyć nowy.

System polskiej marki Ecoperla nie ma zewnętrznego zbiornika, nie wymaga reduktora ciśnienia, nie ma żadnego sterownika, nie hałasuje, nie potrzebuje zasilania prądem.

W zestawie znajdziecie także bardzo ładną wylewkę dopasowaną do wnętrza w każdym stylu. Dodatkowo kranik posiada system przypominający o potrzebie wymiany wkładów. Kiedy przefiltrowana zostanie ustalona ilość wody, dioda zmienia kolor z niebieskiego na czerwony.

System odwróconej osmozy Ecoperla Profine Zero

Dokładne informacje o odwróconej osmozie Ecoperla Profine Zero znajdziesz w recenzji na https://www.zestudni.pl/blog/odwrocona-osmoza-nowej-generacji-ecoperla-profine-zero/

Filtracja wody, jakiej jeszcze w Polsce nie było

Ecoperla Profine Zero to nie jest standardowy system odwróconej osmozy. Po pierwsze, posiada aż dwie membrany osmotyczne. Po drugie, wkład końcowy składa się z bloku węglowego oraz membrany ultrafiltracyjnej. W dodatku nie ma standardowego, oddzielnego zbiornika na przefiltrowaną wodę. Jest za to dynamiczny zbiornik ciśnieniowy o pojemności 3,5 litra. Po wyczerpaniu tej pojemności nadal można pobierać wodę.

Ponadto system odwróconej osmozy nie potrzebuje żadnego dodatkowego mineralizatora. Produkt posiada wbudowany mieszacz, dzięki któremu można regulować ilość minerałów w wodzie.

Podaruj swojej rodzinie zdrową wodę

Ecoperla Profine Zero pięknie wygląda, doskonale oczyszcza wodę, która jest możliwa do pobrania bez żadnych przerw. Pobór to nawet trzy litry na minutę, natomiast odrzut do kanalizacji to tylko dwa litry na jeden litr przefiltrowanej wody. Woda jest zawsze świeża i idealnie nadaje się do picia oraz przygotowania pysznych dań dla całej rodziny. Obecność tego produktu w kuchni jest niemal niezauważalna, ale efekt pracy ogromny.

7 myśli na temat “Wzbogać swoją domową przestrzeń o zdrową wodę

 • 26/11/2017 o 09:07
  Permalink

  Wow, pierwszy raz słyszę o czymś takim. Myślę, że będzie miało wpływ na rozwój branży. Rzadko zdarza się widzieć tak ładne urządzenie filtracyjne. Ogromny plus za mały rozmiar!

 • 26/11/2017 o 11:29
  Permalink

  Nareszcie filtr kuchenny, który nie rzuca się w oczy! Mi najbardziej zależało na tym, abym nie musiała słuchać jak pracuje oraz żebym nie musiała robić wiele miejsca w szafce. Naturalne minerały w wodzie – no wreszcie się doczekałam. Odwrócona osmoza Ecoperla Profine Zero na pewno jest warta swojej ceny!

 • 27/11/2017 o 01:21
  Permalink

  Hmmm, bardzo ciekawa ta odwrócona osmoza! W końcu jakaś propozycja, która nie wyjaławia wody!

 • 17/12/2017 o 21:21
  Permalink

  Jest przepiękny. Wśród tych wielkich lub skomplikowanie wyglądających filtrów odwróconej osmozy to wielki przełom. Trzymam kciuki za powodzenie. Cena trochę wysoka, ale za taki luksus i naturalne minerały w oczyszczonej wodzie opłaca się tyle zapłacić! Zaczynam zbierać.

 • 22/01/2018 o 18:54
  Permalink

  Super sprzęt, polecam, bo trudno o coś takiego. Szukałem odwróconej osmozy, która przygotuje mi idealne parametry wody pod parzenie kawy. Nawet nie wiecie jak trudno o taki filtr. Na szczęście się udało. Jestem bardzo zadowolony z Ecoperla Profine Zero. Wreszcie udało mi się uzyskać kawy o wyważonym aromacie i smaku.

 • 23/04/2018 o 15:55
  Permalink

  Przy zamawianiu odwróconej osmozy Ecoperla Profine Zero byłem mimo wszystko nieco sceptycznie nastawiony, bo nie mogłem znaleźć zbyt wielu opinii. Po dostawie paczki moje zdanie zmieniło się niemal natychmiast. Obudowa zachwyca. Szykowałem szafkę pod montaż, a wystarczyła kuchenna szuflada. Działa cicho, dobrze filtruje wodę. Pierwsza klasa!

 • 21/06/2018 o 16:03
  Permalink

  Teraz jest tyle fajnych i ciekawych sposobów na pozyskanie wody dobrej jakości. Wcale nie trzeba kupować wody w butelkach, żeby mieć pewność, że woda, z której korzystamy jest bezpieczna i zdrowa. Ja z pewnością zdecyduję się na filtr do wody.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.