Na polskim rynku pojawił się niezwykły produkt do uzdatniania wody pitnej. W tej niepozornej obudowie kryje się urządzenie o niezwykłej wydajności zapewniające wodę o najlepszych właściwościach. Dowiedz się dlaczego Ecoperla Profine Zero to prawdziwa rewolucja!

Liczy się co na zewnątrz i co w środku

W tym przypadku to cała prawda. Pod kompaktową, designerską obudową kryje się nowatorski system filtracji wody, jednak zacznijmy od początku.

Ecoperla Profine Zero ma bardzo charakterystyczną budowę. Jest minimalistyczna, wykonana z trwałego tworzywa. Wszystkie elementy znajdują się pod magnetyczną pokrywą. Wymiary pozwalają na montaż produktu i w szafce, i szufladzie. Co więcej, można ustawić urządzenie w dowolnej konfiguracji – pionie lub poziomie. Zajmuje naprawdę niewiele miejsca, może leżeć między talerzami, pojemnikami, sztućcami. Do tego podłączenie Ecoperla Profine Zero jest niezwykle łatwe. Podobnie wygląda sprawa z wymianą wkładów. Mają one wbudowany specjalny mechanizm – wystarczy przekręcić, wyjąć, założyć nowy.

System polskiej marki Ecoperla nie ma zewnętrznego zbiornika, nie wymaga reduktora ciśnienia, nie ma żadnego sterownika, nie hałasuje, nie potrzebuje zasilania prądem.

W zestawie znajdziecie także bardzo ładną wylewkę dopasowaną do wnętrza w każdym stylu. Dodatkowo kranik posiada system przypominający o potrzebie wymiany wkładów. Kiedy przefiltrowana zostanie ustalona ilość wody, dioda zmienia kolor z niebieskiego na czerwony.

System odwróconej osmozy Ecoperla Profine Zero

Dokładne informacje o odwróconej osmozie Ecoperla Profine Zero znajdziesz w recenzji na https://www.zestudni.pl/blog/odwrocona-osmoza-nowej-generacji-ecoperla-profine-zero/

Filtracja wody, jakiej jeszcze w Polsce nie było

Ecoperla Profine Zero to nie jest standardowy system odwróconej osmozy. Po pierwsze, posiada aż dwie membrany osmotyczne. Po drugie, wkład końcowy składa się z bloku węglowego oraz membrany ultrafiltracyjnej. W dodatku nie ma standardowego, oddzielnego zbiornika na przefiltrowaną wodę. Jest za to dynamiczny zbiornik ciśnieniowy o pojemności 3,5 litra. Po wyczerpaniu tej pojemności nadal można pobierać wodę.

Ponadto system odwróconej osmozy nie potrzebuje żadnego dodatkowego mineralizatora. Produkt posiada wbudowany mieszacz, dzięki któremu można regulować ilość minerałów w wodzie.

Podaruj swojej rodzinie zdrową wodę

Ecoperla Profine Zero pięknie wygląda, doskonale oczyszcza wodę, która jest możliwa do pobrania bez żadnych przerw. Pobór to nawet trzy litry na minutę, natomiast odrzut do kanalizacji to tylko dwa litry na jeden litr przefiltrowanej wody. Woda jest zawsze świeża i idealnie nadaje się do picia oraz przygotowania pysznych dań dla całej rodziny. Obecność tego produktu w kuchni jest niemal niezauważalna, ale efekt pracy ogromny.