UberEATS – aplikacja do zamawiania jedzenia z dostawą

Coraz więcej lokali decyduje się na to, aby oferować swoim klientom możliwość dostawy jedzenia do domu. Nie wszystkie jednak mogą sobie na to pozwolić, ale ciekawą alternatywą jest przystąpienie do programu UberEATS, gdzie będąc obecnym w aplikacji można sprzedawać swoje dania z dowozem zapewnionym przez firmy partnerskie w aplikacji zajmujące się dostawą. To rodzi oczywiste korzyści dla klientów i użytkowników aplikacji – możemy korzystać z oferty szerszej liczby restauracji lokalnych, które znamy i lubimy.

Być może w aplikacji już znajduje się nasz ulubiony lokal znajdujący się w centrum miasta lub też ukochana pizzeria. Nie musimy więc wychodzić z domu po to, aby zjeść naszą ukochaną potrawę z baru za rogiem. Ze względu na prostotę i ogromny komfort korzystania z UberEATS – warto pobrać i przetestować tę aplikację jeszcze dzisiaj i poznać szereg korzyści, jakie nam oferuje. Po zalogowaniu można użyć kod promocyjny UberEATS, dzięki któremu będziemy mieć dostawę gratis.

Dla jakich miast dostępna jest aplikacja?

Ogromną zaletą aplikacji jest to, że jest dostępna w wielu miastach na całym świecie, a wiele z nich to także miasta europejskie. W Polsce możemy skorzystać z aplikacji między innymi w Warszawie, Krakowie czy też w Poznaniu. UberEATS może pobrać każdy kto posiada smartfona oraz dostęp do internetu. Aplikacja jest darmowa.

Szybko i w kilku prostych krokach zamówimy ulubione jedzenie

Złożenie zamówienia można wykonać w kilku prostych krokach. Przy każdym daniu mamy od razu podaną informację co do tego ile kosztuje potrawa, a także jaki będzie koszt dostawy pod wskazany przez nas adres. Z pewnością warto także zwrócić uwagę na to, czy przy danej pozycji jest jest podane, czy jej zamówienie nie wiąże się z opłatą dodatkową. Czasem konieczne jest poniesienie dodatkowej opłaty za dostawę w obszarze o dużej liczbie zamówień. Wynika to z faktu, że są obszary w mieście, w których częściej zamawiane są dostawy niż dostępna ilość dostawców, którzy byliby w stanie te zamówienia obsłużyć. Dzięki informacji o dodatkowej dopłacie nadal możemy zamówić danie godząc się na minimalnie wyższą cenę.

Jedzenie zamówione – czekamy na dostawę

Jeśli posiadamy jakieś nietolerancje pokarmowe – zamawiając dania zawsze możemy skontaktować się z restauracją i zaproponować zmianę w danej pozycji z menu. To daje możliwość dostosowania zamówienia do indywidualnych preferencji klienta. Średni czas dostawy dań to około kwadrans, ale składając zamówienie dodatkowo uzyskamy też informację o tym, jaki jest przybliżony czas oczekiwania na dostawę w danym obszarze. Po złożeniu zamówienia jedyne co możemy zrobić to czekać na dostawę, a następnie cieszyć się z pysznych dań.

Dlaczego warto?

Aplikacja sprawdzi się podczas wspólnego obiadu we dwoje, ale pozwoli na szybkie zamawianie dań nawet dla dużej ilości osób podczas imprez, spotkań rodzinnych czy też niedzielnych obiadów. Dania można też bez problemu zamówić do pracy, aby podczas przerwy móc szybko zjeść coś ciepłego. Jest na tyle prosta w obsłudze, że każdy szybko może nauczyć się z niej korzystać. Dania są dostarczane pod same drzwi, ale można też wyjść do dostawcy na zewnątrz, jeśli taka opcja bardziej nam odpowiada.

Nie korzystałeś wcześniej z usług firmy Uber? Koniecznie przeczytaj ten artykuł!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.